Sade Önemsiz Biri

Profil mesajları Son etkinlik Mesajlar Hakkında Mesaj bölümleri

 • Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
  Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
  • Hahaha
  İfadeler: Sade Önemsiz Biri
  Sade Önemsiz Biri
  Sade Önemsiz Biri
  Sizin için üzüldüm doğrusu hesabınızı sildiğinizi düşünmüştüm bana birçok konuda yardımcı oldunuz hepsi için çok teşekkür ederim.❤️
  • Beğen
  İfadeler: 408157
  4
  408157
  Fazla abarti olurdu o is, sadece bir hatanin uyarisiydi ve ders cikartmak gerek. Hatalarin farkina varmak, hatalari duzeltmek ve devam etmek icin olmali. Ya tekrar denersin, ya da hiç hata istemeyip onermeyi birakirsin. Klasik diger insanlar gibi oneren birisiydim, tek farkim muhtemelen inanilmaz sekilde aktif olmamdi ve capraz kategorilere destek. Ben teşekkür ederim.
  Sade Önemsiz Biri
  Sade Önemsiz Biri
  Bildiğim kadarıyla artık öneri yapmamanızın nedeni bazı üyelerin olumsuz eleştirileriydi doğru mudur?

  Bana kalırsa böyle saçma bir neden için hiç bu kadar emeği çöpe atmak mantıklı değil tabii ki o an nasıl düşündünüz nasıl hissettiniz oradı beni ilgilendirmez ancak eskiden her konunun altında görüp her önerinizin çok kıymetli olduğunu düşünüp bir anda sizi hiçbir yerde görememek beni çok üzdü doğrusu.

  Ama tekardan öneri paylaşırsanız her türlü sizi desteklerim bende dahil olmak üzere bu forumda herkes sizden ve sizin bilgilerinizden çok memnun.
  Hocam o çözüm sayısını azaltmamız lazım bayağı fazlaymış, bana göndersene 2 tanesini😅(!).
  rahatsız ettiğim için özür dilerim hocam şaka amaçlıydı.
  @GalaxySal450 bu forumda gördüğüm en nazik en kibar en beyefendi kişi bana bugüne kadar ne konuda olursa olsun desek verdiği veya bana bilgi kazanmamda yardımcı olduğu için gönülden teşekkür ediyorum Allah sizi ve sizin gibi değerli hocalarımızı başımızdan eksik etmesin iyi günler diliyorum.
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…

Geri
Yukarı