Yusuf Serhan tarafından gönderilen son içerik

 1. Yusuf Serhan

  10.sınıfta sivaslı olmanın alay konusu olması

  Bence onlarla gül geç. Onların dalgalarına dahil olduğunu, ve gücenmediğini düşündürt insanlara. Senin öfkelenmediğini fark ettikleri zaman, yavaş yavaş sana sataşmayı bırakacaklardır.
 2. Yusuf Serhan

  Star Wars Battlefield II çöküyor

  Epic Games'ten ücretsiz dağıtıldığı sırada Star Wars battlefied II celebrity Edition almıştım. Şimdi indirip oynadım. Jakku bölümüne kadar bir sıkıntı çıkmadı. Oyunun jakku bölümüne geldiğimde ise oyun çöküyor. Tekrar açıyorum tekrar aynı yerde çöküyor. İlerleyemiyorum. Oyunu Türkçe yama ile...
 3. Yusuf Serhan

  Origin e-postasına erişimi kaybettim

  Nasıl yazacağım nereden ulaşacağım? Destek te e postama değiştir deyince beni e posta değiştirme kısmına atıyor. Oda e postama değiştirme linki attığını söylüyor.
 4. Yusuf Serhan

  Origin e-postasına erişimi kaybettim

  Origin e-postama artık erişim sağlayamıyorum. O yüzden e postamı değiştirmek istiyorum. Hesap Google üzerinde açık fakat e posta değiştirmek istediğimde, e postama link attıklarını söylüyorlar. E postama erişimim olmadığı için de linki göremiyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
 5. Yusuf Serhan

  Çözüldü Battlefield 5 Türkçe yama var mı?

  Battlefield 5 Türkçe Yama Çıktı! İndir! - TeknoBurada bu site türkçe yama mı ? virüs mü ?
 6. Yusuf Serhan

  Windows 11'de bir hizmet aşırı RAM ve CPU kullanıyor

  Windows 11 güncellemelerini kontrol et. Microsoft'a bildir. Her oyunda oluyor mu? Bilgisayar özellikleri neler? Laptop mu?
 7. Yusuf Serhan

  6000 TL ofis için laptop önerisi

  5 Bin ile 6 bin ₺ arası laptop bakıyoruz babam için. Bilgisayara; - 15,6 inç - i5 işlemci veya 10. nesil i5 işlemci gücünde başka bir işlemci -Tercihen Lenovo Bilgisayar sadece Ofis, internet, dizi , film için kullanılacak. Kesinlikle oyun ,montaj, render yapılmayacak. Bütçenin 1 kuruş dahi...
 8. Yusuf Serhan

  İyibilgisayar.com güvenilir mi?

  Bu site bin çok da güvenilir olmadığını biliyorum. Fakat onun dışında ihtiyacım olan parçayı satan hiç kimse yok. Sizce risk almaya değer mi? Dediğim gibi kimse Dell anakart satmıyor.
 9. Yusuf Serhan

  İyibilgisayar.com güvenilir mi?

  Dell'in anakartini almak için bu siteyi buldum internette. Siteyi daha önce hiç duymamıştım. Site hakkında fikri olan var mı? Siteden daha önce alışveriş yapıp mağdur olan var mı? Site: Dell inspiron n5110 Anakart
 10. Yusuf Serhan

  Ay neden kırmızı?

  Sabah uyandım. 7,40 gibi. Ay tepede ve kıpkırmızı. Kanlı ay mı başladı, nedir bu? Sebebi nedir?
 11. Yusuf Serhan

  5000 TL laptop önerisi

  Önerileriniz için müteşekkirim. Fakat önerdiğiniz laptoplaron çoğu FreeDos. Ben nasıl Windows kuracağımı bilmediğim için, Win 10 yüklü birkaç cihaz daha önerebilir misiniz ?
 12. Yusuf Serhan

  5000 TL laptop önerisi

  5 Bin TL bütçem var. Babama bilgisayar bakıyorum. Laptoptan tek beklentim olabildiğince sessiz çalışması. Hızlı bir şekilde çalışsın, Office programlarında problem çıkartmasın, internette gezerken problem yaşatmasın. Bütçe 5.500'e kadar arttırılabilir. Laptop 14 inç olmasın.
 13. Yusuf Serhan

  1000 ₺ ekran kartı tavsiyesi

  1000 ₺'lik ekran kartı almak istiyorum. Fiyatı 1 kuruş dahi arttırma ihtimalim yok. sıfır/2.el kart önerir misiniz? Kart sadece oyun oynamak için kullanılacak.
Yukarı