Çözüldü 0dB özelliğini kullanmak ekran kartının ömrünü kısaltır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Peki ya Fanların ömrü?
Fanların dönmemesi fanların ömrünü neden kısaltsın pek bir mantık göremedim ama hiçbir şeyin ömrünü kısaltmaz, aksine fanların ömrüne ufak bir miktar katkı sağlar.

Teşekkür ederim hocam.
Sizi nasıl çözüm olarak kaydedebilirim? Başkaları da bakarsa sizi görsünler diye.
Fanların dönmemesi fanların ömrünü neden kısaltsın pek bir mantık göremedim ama hiçbir şeyin ömrünü kısaltmaz, aksine fanların ömrüne ufak bir miktar katkı sağlar.

Alakasız. Fanın ömrünü arttırma ihtimali daha muhtemel.
Asusun Gpu Tweak 3 ünü kullanıyorum başka önerebileceğiniz varmı?

Teşekkür ederim hocam.
Sizi nasıl çözüm olarak kaydedebilirim? Başkaları da bakarsa sizi görsünler diye.

Asusun Gpu Tweak 3 ünü kullanıyorum başka önerebileceğiniz varmı?
Rapor kısmından "Çözüm" şeklinde rapor atabilirsin ama ilk cevap veren arkadaşı raporlaman daha doğru olur. MSI Afterburner kullanabilirsin, ekran kartın MSI olmasa da çalışır.

Pardon hocam yanlış anlamışsınız fanlar sürekli dönerse demek istemiştim.

Rapor kısmından "Çözüm" şeklinde rapor atabilirsin ama ilk cevap veren arkadaşı raporlaman daha doğru olur. MSI Afterburner kullanabilirsin, ekran kartın MSI olmasa da çalışır.
Hocam Fanlar sürekli dönerse demek istemiştim.

Pardon hocam yanlış anlamışsınız fanlar sürekli dönerse demek istemiştim.
O zaman da pek bir şey olmaz. Ekstra bir problem oluşmazsa, sen o fanların ömrünü doldurana kadar ya kartın kendisi gider ya da gücü hiçbir şeye yetmemeye başlar.

Geri
Yukarı