1.500 TL'ye 1 TB M.2 SSD önerisi

Bütçe
1.500
1500TL onlara vereceğine KC3000 Nays indirimiyle Amazon'da tam 2K fiyatı var, dahası Nays indirimiyle soğutmalı RGB'li 2300TL'ye Samsung 990Pro var ben 2K ya KC3000 aldım iptal edip Samsung 990Pro almayı düşünüyorum. Tabii anakart 4.0 destekliyorsa yani 7000mb/s hız.

Anakartım destekliyor ama işlemcimde PCI-e 4.0 desteği yok, ondan hem anlamsız hem de bütçem zaten 1000TL civarında, ben kendimi zorlayıp 500GB SSD almaktansa 1TB SSD almayı hedefliyorum ondan dolayı bütçemi zaten aştığım için daha fazla aşamam.

Anakartım destekliyor ama işlemcimde PCI-e 4.0 desteği yok, ondan hem anlamsız hem de bütçem zaten 1000TL civarında, ben kendimi zorlayıp 500GB SSD almaktansa 1TB SSD almayı hedefliyorum ondan dolayı bütçemi zaten aştığım için daha fazla aşamam.
Bence o zaman 1500tl değilde 1000tl seviyesine daha yakın 1tb ssd almaya bakın yani 2000tl ye kc3000 varken 1500tl ye o ssd ye vermek biraz düşündürücü bana göre

Bu arada derin SSD arayışımda fiyatının yanlış olduğunu düşündüğüm bir SSD'ye denk gelmiş olabilirim Amazon.com.tr

Bence o zaman 1500TL değil de 1000TL seviyesine daha yakın 1TB SSD almaya bakın yani 2000TL'ye KC3000 varken 1500TL'ye o SSD'ye vermek biraz düşündürücü bana göre.

1000TL'ye 1TB SSD varsa alayım, SATA SSD bile olur zaten oyun yükleyeceğim hızları çok önemli değil.

Bu arada derin SSD arayışımda fiyatının yanlış olduğunu düşündüğüm bir SSD'ye denk gelmiş olabilirim Amazon.com.tr

1000TL'ye 1TB SSD varsa alayım, SATA SSD bile olur zaten oyun yükleyeceğim hızları çok önemli değil.
1000tl ye var demedim sadece 1500tl ile 2000tl kıyaslaması yaptım. hı indirimli g2 yi 1300tl ye alabiliyorsanız yada daha ucuz iyi tabiki araştırmak lazım indirimiyle beraber 1000tl ye yakın 1tb ssd vardır illaki

1000TL'ye var demedim sadece 1500TL ile 2000TL kıyaslaması yaptım. Hı indirimli g2'yi 1300TL'ye alabiliyorsanız ya da daha ucuz iyi tabii ki araştırmak lazım indirimiyle beraber 1000TL'ye yakın 1TB SSD vardır illaki.

Anladım, pardon ben yanlış anladım. Zaten şu an en ucuz 1TB SSD, G2 daha ucuza olanlar saçma markalardan oluşuyor.

Anladım, pardon ben yanlış anladım. Zaten şu an en ucuz 1TB SSD, G2 daha ucuza olanlar saçma markalardan oluşuyor.

Şu an Nays belli e ticaret sitelerinde %15 geri ödeme yapıyor. Atıyorum Amazon da 1500TL'ye G2 varsa 200TL indirim alacaksınız demektir. (indirim 200tl ile sınırlı) Bu da iyi fiyat zaten dikkat etmemiştim atılan link g2 için hepsiburada.com ve %15 geri ödeme hepsiburada.com için geçerli bence direkt nays ile alın.

Şu an Nays belli e ticaret sitelerinde %15 geri ödeme yapıyor. Atıyorum Amazon da 1500TL'ye G2 varsa 200TL indirim alacaksınız demektir. (indirim 200TL ile sınırlı) bu da iyi fiyat zaten dikkat etmemiştim atılan link G2 için hepsiburada.com ve %15 geri ödeme hepsiburada.com için geçerli bence direkt Nays ile alın.

Muhtemelen Kioxia alacağım, hem şu an kullandığım SSD'de Kioxia bu sayede ikinci bir program indirmeme gerekmez hem de ucuz.

Dark marka soğutucu şu an kullandığım SSD'nin üzerinde var, çok kötü bir performansı var üstelik yanında gelen lastikler 2 hafta sonra koptu termal bant ile tutturdum. Ben hem memnun değilim hem de tavsiye etmiyorum.

Bundan iki adet alıp yenisine takmayı ve mevcutta olanı değiştirmeyi düşünüyorum Dark marka olanla.

Tüm alışverişleri Nays ile yapınca aşağı yukarı 1500TL oluyor tam bütçeme uygun. Herkese teşekkür ederim yardımlarınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı