Elektronik ₺1,899 - EPOMAKER x Aula F75 Mekanik Klavye [63 Dolar]

Ne var hocam? %75 bakıyorum.
Hocam ekran falan biraz şov fakat alınabilir bir cihaz mesela.
Bu cihaza 2k biraz fazla sanki.

Hocam ekran falan biraz şov fakat alınabilir bir cihaz mesela.
Bu cihaza 2k biraz fazla sanki.
Hocam pembe olmaz 💀 Şimdiki klavyem gri diye değişmek istiyorum. Siyah arıyorum.

Durgod K320 var elimde. Işıksız diye suratına bakmıyor kimse 😅 100 dolar klavye...

Hocam 1300 TL'ye modlama imkanınız var öyle düşünün lubeyi switchleri keycapslerı alın hem kendiniz tatmin olursunuz hem de muhtemelen daha iyi bir sonuç çıkar.
Hocam modlama için gereksiz harcama yapmaya gerek yok ki, bedava olan tape, foam ve lubeyi yapdıkdan sonra ekstra bir switch veya keycap almak gereksiz harcama olurdu. Onun yerine gmk67 var %65 olarak ucuz kit, direkt olarak onu alıp modlamak istenilirse o modlanılsa daha iyi ve fp olurdu.

Hocam pembe olmaz 💀 Şimdiki klavyem gri diye değişmek istiyorum. Siyah arıyorum.

Durgod K320 var elimde. Işıksız diye suratına bakmıyor kimse 😅 100 dolar klavye...
Hocam bence hoş duruyor, tam pembe değildi zaten fakat keycap de alınabilir tercihen. Kasa beyaz olduğu sürece birşey olmaz. Ben gmk67 almasaydım bunu alırdım, tek sorunu kablosu bile yok kutuda. Ekranı falan olunca kozmetiği güzel duruyor klavyelerin. : D

Hocam modlama için gereksiz harcama yapmaya gerek yok ki, bedava olan tape, foam ve lubeyi yapdıktan sonra ekstra bir Switch veya keycap almak gereksiz harcama olurdu. Onun yerine gmk67 var %65 olarak ucuz kit, direkt olarak onu alıp modlamak istenilirse o modlanılsa daha iyi ve F/P olurdu.

Hocam bence hoş duruyor, tam pembe değildi zaten fakat keycap de alınabilir tercihen. Kasa beyaz olduğu sürece bir şey olmaz. Ben gmk67 almasaydım bunu alırdım, tek sorunu kablosu bile yok kutuda. Ekranı falan olunca kozmetiği güzel duruyor klavyelerin: D

Hocam YMK830 içinde kablosu yok mu öyle iş mi olur?

Hocam YMK830 içinde kablosu yok mu öyle iş mi olur?
Hocam şu cihazı diyorsanız sanırsam kablosu yok. Oradan eco yapmışlar sanırsam. Kutu içeriğinde yok gözüküyor ve resimlerde kullanılan coiled cable ekstra olarak satılan opsiyon.

Hocam şu cihazı diyorsanız sanırsam kablosu yok. Oradan eco yapmışlar sanırsam. Kutu içeriğinde yok gözüküyor ve resimlerde kullanılan coiled cable ekstra olarak satılan opsiyon.

Hocam sitede birkaç klavyeye baktimda hiçbirinin kutu içeriğinde kablo yazmıyor olması lazım ya 50 liralık kablo ya.

Hocam sitede birkaç klavyeye baktimda hiçbirinin kutu içeriğinde kablo yazmıyor olması lazım ya 50 liralık kablo ya.
Hocam gmk67'den örnek vereyim. Sitede özelliklerde yazıyor 1x usb type c cable diye. Sanırsam bazı cihazlarda geliyor bazılarında gelmiyor ki yazıyorlar zaten. Çok fark etmiyor kablo göndermeleri benim için fakat dediğiniz gibi, bir kablo eklense dandik falan daha iyi olabilir.

Hocam aliexpresste indirim beklenip akko 5075b plus alınabilir. Yaklaşık 2000 TL oluyor indirimde

Yeni konular

Geri
Yukarı