1 ayda TYT biter mi?

• Konuyu başlatan No42
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 443
Merhaba verimli çalışmalar dilerim TYT sınavı konudan ziyade pratik sınavıdır Türkçe soruları paragraf ağırlıklı gelmekte buyüzden süremiz son derece kısıtlı olduğu için dilbilgisini esgeçebilirsiniz halihazırda kitap okuma alışkanlığı olan biriyseniz düzenli olarak paragraf sorusu çözmelisiniz 250 puan gözde büyütülecek bir puan değil türkçeden 30+ net yapıp birkaçtane sosyal sorusu çözerseniz hiç matematik çözmedende 250 puanı geçersiniz. Ancak bu durum sizin kavrama becerinizle alakalı.

Merhaba verimli çalışmalar dilerim TYT sınavı konudan ziyade pratik sınavıdır Türkçe soruları paragraf ağırlıklı gelmekte buyüzden süremiz son derece kısıtlı olduğu için dilbilgisini esgeçebilirsiniz halihazırda kitap okuma alışkanlığı olan biriyseniz düzenli olarak paragraf sorusu çözmelisiniz 250 puan gözde büyütülecek bir puan değil türkçeden 30+ net yapıp birkaçtane sosyal sorusu çözerseniz hiç matematik çözmedende 250 puanı geçersiniz. Ancak bu durum sizin kavrama becerinizle alakalı.

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.

Peki önerir misiniz onu vakit bol benim için.
Eğer hiç temeliniz yoksa önermiyorum.

Her bir video 6 saat. İçinde Tüm dersler var. Yani Günde 2 video izlesen 24.5 günde bitiyor.
Yanlışınız var 1 video 6 saat değil.

@Henss
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gördüğünüz gibi bir video ortalama 30 dakika.

1 ayda TYT bitmez de 250 puan çok rahat alırsın.

Temelim çok kötü değil çok iyide değil biraz tarih ve biraz Türkçe çalışarak 1 ayda bir şeyler yapmaya çalışacağım zaten okula çok fazla gitmiyorum vaktim oluyor o yüzden.

Eğer hiç temeliniz yoksa önermiyorum.

Yanlışınız var 1 video 6 saat değil.

@Henss
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gördüğünüz gibi bir video ortalama 30 dakika.
Benim Hocam için konuştum. Ayrıca benim bahsettiğim tüm sayısal dersleri için olan bir kamp. Yani sadece matematik yok.

Kusura bakmayın ben sadece matematik sandım.
Olabilir, insanlık hali. Hepimiz yanlış anlayabiliyoruz.

Temelim çok kötü değil çok iyide değil biraz tarih ve biraz Türkçe çalışarak 1 ayda bir şeyler yapmaya çalışacağım zaten okula çok fazla gitmiyorum vaktim oluyor o yüzden.

Dostum Türkçe için bol bol paragraf çöz zaten Türkçe'den bayağı bir net yaparsın matematikte de birkaç basit konuya bak 3-4 net çıkarsan kardır geri kalanlardan da birkaç net alsan 250 alabiliyorsun. Hayalin polislik galiba değil mi? 250 puan istediğine göre öyle sanırsam umarım kazanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı