10-18 bin TL'ye telefon önerisi

Bütçe
10.000-18.000 TL
Ya benim için önemli olan kamera S23 FE kamerası iyi mi?

S serisi amiral gemisi modeller hocam, FE olan modeller bazı noktalardan biraz kısılmış veya işlemci odaklı olarak yapılmış modeller oluyor genelde. Ama s serisi s serisidir. Yani kamera konusunda sizi üzmez(ve daha birçok konuda). 15k yı geçen bütün bütçelerde gidip de saçama sapan m serisi a serisi cihazlar almayın.

S serisi amiral gemisi modeller hocam, FE olan modeller bazı noktalardan biraz kısılmış veya işlemci odaklı olarak yapılmış modeller oluyor genelde. Ama s serisi s serisidir. Yani kamera konusunda sizi üzmez(ve daha birçok konuda). 15k yı geçen bütün bütçelerde gidip de saçama sapan m serisi a serisi cihazlar almayın.

Hocam peki sizin öneriniz tam olarak ne olur?

İllaki Samsung olmak zorunda değil.

Bütçe artır S23FE al. Ayrıca neden arkadaşların yazdıklarını okumayıp 5 kere sizin öneriniz ne olur diye sordun onu da anlamadım.

Benim hatam biraz heyecanlıyım.

Kamera lazımsa ya S22 ya S23 FE. İkisi açık ara bu fiyatlara en iyi kamerayı sunuyor. A35, 55'in kamerasıyla da fark var.

Hocam peki sizin öneriniz tam olarak ne olur?

İllaki Samsung olmak zorunda değil.

Her şey olsun diyorsan Android tarafında Samsung bir nevi tek seçenek gibi oldu son aralar, Xiaomi vs Note serisinde çok fazla saçmaladı Note 10 serisi sonrası. S serisi bütçene en uygun cihaz neyse onu al. S23 FE paran yetiyorsa al geç.

Yeni konular

Geri
Yukarı