10 bin TL'ye 2K monitör önerisi

Groit

Decapat
Daha fazla  
Ekran kartım: ASUS RX 7800 XT Dual Edition.

Oyun için kullanacağım, minimum 27 olarak düşünüyorum. Ayrıca VESA desteği olması tercihim.
Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Alttaki monitörü kullanıyorum gayet memnunum.

Rekabetçi oyunlar oynuyorsanız IPS 1080p yüksek Hz'li monitör tercih edebilirsiniz. Renk paletleri iyi olursa IPS 1080p ile 1440p arasında ciddi bir fark olmuyor bence.

Hocam önermiş olduğu ilk monitörle alakalı bilinen bir kronik sıkıntı var mı? Özellikleri fiyatına göre güzel gözüküyor almayı düşünüyorum şu an.

AOC iyidir. Kronik sorunu yok.
G2 Prime serisinin devamı bu G4 serisi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AOC iyidir. Kronik sorunu yok.
G2 Prime serisinin devamı bu G4 serisi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bunun 1080p versiyonuda varmış bende RX 7700XT ekran kartı var hangisini tercih etmeliyim sence ilerleyen süreçte sıkıntı yaşarmıyım 2K modelle ?

Hocam bunun 1080p versiyonuda varmış bende RX 7700XT ekran kartı var hangisini tercih etmeliyim sence ilerleyen süreçte sıkıntı yaşar mıyım 2K modelle?

7700XT'yi 4060 Ti ile kıyaslıyor diye biliyorum.
2K monitör işinizi görecektir elbette ki.
Siz FPS oyunlarına daha çok vakit ayırıyorsanız o zaman konu farklı olur.
Sisteminizi FPS oyunları için dizdiyseniz 360Hz monitör de bakabilirsiniz veya 240 Hz.

7700XT'yi 4060 Ti ile kıyaslıyor diye biliyorum.
2K monitör işinizi görecektir elbette ki.
Siz FPS oyunlarına daha çok vakit ayırıyorsanız o zaman konu farklı olur.
Sisteminizi FPS oyunları için dizdiyseniz 360Hz monitör de bakabilirsiniz veya 240 Hz.
Çok FPS oynayan biri değilim rekabetçi oynayan biri değilim yani hikaye bazlı oyunlar daha çok oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı