10. sınıfta matematikten kalınırsa ne olur?

BrEfLst

Hectopat
Daha fazla  
10. sınıfım, ilkokuldan beri doğru düzgün matematik yapamadım. En son sınavım 15, sözlülerden 100 girer kurtarırım diyordum ama sözlüleri etkileyecek bir ödev verdiler tüm kitaplardan konuları bitirmem gerekiyor ama zaten kitapları yapabilecek seviyede olsam matematikten 15 almazdım. Ne yapmalıyım?

Sözlüden yüz almak büyük çaba ister, 15 alan birine bence hoca 100 sözlü notu vermez. Benim sayısalım hiç yok hocam, sadece fiziğim var.

Matematikten 2, sözlüden 0 aldım.

Çalışın.

Sözlüden yüz almak büyük çaba ister, 15 alan birine bence hoca 100 sözlü notu vermez. Benim sayısalım hiç yok hocam, sadece fiziğim var.

Matematikten 2, sözlüden 0 aldım.

Hocam ile konuşmuştum kalmamam için verebilirim belki demişti ama bu ödevler çok sıkıntılı belki 200 sayfa var ama ben zaten matematik yapamıyorum fizik kimyam iyi ama matematik kısmı beni çok bozuyor.

Hocam ile konuşmuştum kalmamam için verebilirim belki demişti ama bu ödevler çok sıkıntılı belki 200 sayfa var ama ben zaten matematik yapamıyorum fizik kimyam iyi ama matematik kısmı beni çok bozuyor.
Ödevi yapmaya çalışın, yapamazsanız bir başkasından destek alabilirsiniz. Yapamadığım ödevlerimi "E-odev" ya da "Chatgpt" üzerinden yapıyorum.

Ödevi yapmaya çalışın, yapamazsanız bir başkasından destek alabilirsiniz. Yapamadığım ödevlerimi "e-odev" ya da "ChatGPT" üzerinden yapıyorum.

Açıkçası 1 haftadır uğraşıyorum fonksiyonların yarısına anca gelebildim ve %90ı yanlış e odevden tek tek sorarak yaparsam yarına kadar bitmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı