10 yıl önce bugün Assassin's Creed 4: Black Flag çıkış yaptı

Serinin başından itibaren AC: 3'e kadar oynadım, bunun haricinde Unity ve Origins oynadım. Favorim Unity, bakalım Black Flag fikrimi değiştirebilecek mi, göreceğiz 😀

Bu Remake işinin yalan olduğuna dair bir haber değil. Oyun geçtiğimiz günlerde Steam'den kaldırılmıştı ve herkes Remake geleceği için öyle sanıyordu. Onlarda Remake'le alakalı değil hata olduğu için kaldırıldı dedi. Remake'in yalanlandığı varsayımı pek doğru bir varsayım değil bu haberden.

benim görüşüm remake dönemi artık bitmeli yeni oyunlar gelmeli he ac serisinde remake isteseydim net ac 1 olurdu

Şu son 4 oyununu yapmak yerine AC: 1 ve Ezio üçlemesine remake/remaster yapsalardı çok daha tutardı bence.
Assassin's Creed 2, Brotherhood ve Revelations için zaten bir Remastered var. Hatta orijinal oyundan kötü gözükmesiyle alay konusu bile olmuştu zamanında. Siz muhtemelen o Remastered sürümler PS4 ve Xbox One'a özel olduğundan bilmiyorsunuzdur.

Assassin's Creed 2, Brotherhood ve Revelations için zaten bir Remastered var. Hatta orijinal oyundan kötü gözükmesiyle alay konusu bile olmuştu zamanında. Siz muhtemelen o Remastered sürümler PS4 ve Xbox One'a özel olduğundan bilmiyorsunuzdur.

Evet, bilmiyordum, teşekkür ederim söylediğiniz için. Benim bahsettiğim remaster Ubisoft'un yaptığı tarzdan değil tabii ki de, Ubisoft'un yaptığı işten ne beklersin ki zaten.

Bu remake işinin yalan olduğuna dair bir haber değil. Oyun geçtiğimiz günlerde Steam'den kaldırılmıştı ve herkes remake geleceği için öyle sanıyordu. Onlarda Remake'le alakalı değil hata olduğu için kaldırıldı dedi. Remake'in yalanlandığı varsayımı pek doğru bir varsayım değil bu haberden.

Ya hadi değil diyelim Ubisoft da yapacak yürek mi var soruyorum.

Geri
Yukarı