100 Liraya Gamer Klavye Önerisi

A4 TECH BLODDY B120 GAMING KLAVYE - Vatan Bilgisayar veya logitech g105 hangisi hoşuna gittiyse onu al ikiside pişman etmez seni neden diğerini almadım diye. :)

[Q
A4 TECH BLODDY B120 GAMING KLAVYE - Vatan Bilgisayar veya logitech g105 hangisi hoşuna gittiyse onu al ikiside pişman etmez seni neden diğerini almadım diye. :)
Nedenmiş acaba kendim kullanıyorum fanboyluğunu yapmak için söylemiyorum ancak gayet kaliteli bir marka pişman olmadım şahsen.

Devastator almamanı tavsiye ederim yanında gelen mouse bir gamer için rahatsız edici gibi geliyor açıkçası.

[Q

Nedenmiş acaba kendim kullanıyorum fanboyluğunu yapmak için söylemiyorum ancak gayet kaliteli bir marka pişman olmadım şahsen.

Devastator almamanı tavsiye ederim yanında gelen mouse bir gamer için rahatsız edici gibi geliyor açıkçası.

Mouse larda bloody makro yazılımını para ile sunuyor klavyede de boyle bir sorun varmı acaba ?

Mouse larda bloody makro yazılımını para ile sunuyor klavyede de boyle bir sorun varmı acaba ?
Makro nooblar içindir kullanıp yeteneğini köreltme derim çok saçma birşey sen sadece sıkıyorsun senin yapman gereken sektirmeme işlemini mouse yapıyor bildiğim kadarı ile yandaki 2 tuşun ayarlandığı makro ayarları ücretsizdi zaten gerekli olanlarda onlar kanaatimce.

Klavyede makro olmadığı için yazılım sorunuda yok ancak hangi tür oyunlar oynadığınıza bağlı klavye seçimi fps moba vb oynuyorsanız klavyedeki makroların size birşey katacağını pek söyleyemem.

Ne alaka makro nooblar içindir ya? Tasarıma önem veriyorsa B120 harika görünen bir klavye. Fakat space tuşu çift yay ve vida ile güçlendirdiğinden arada yay sesi çıkartabiliyor, ayriyeten zaten spaceden çıkan normal tuş sesi de 100 liralık bir klavye için çok fazla. 100 lira vereceksem ben bir klavyeye, kusura bakmayında bunun makrosu olacak. Nooblukla prolukla ilgisi yok. O zaman 20 liraya 10 yıl dayanabilen microsoft klavyeler var, onlardan alalım. Pro adam onunla da paşa gibi oynar. Sırf ışıklı ve hoş diye bir klavyeye 100 lira vermek bence pek mantıklı değil. Tavsiyem B120 almamandır, sen bilirsin. A4 Tech X7den sonra bozdu. 3 yıllık X7 F6 farem var, tank gibi maşallah. Tüm makroları da ücretsiz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı