100 Liraya Mouse Önerisi

Alp Özçelik

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize merhaba. Ben 100 tl yi geçmicek bi mouse bulmaya çalışıyorum Logitech G300s ve A4Tech Bloody A9 arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım ?
Ben genellikle CS:GO ,GTA IV,LoL vb. oyunlar oynuyorum bu 2 mouse veya bunlar gibi güzel mouselar varsa önerirseniz çok sevinirim :). Bu Arada mouse'u claw grip şeklinde tutuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler Arkadaşlar G300s Alıcam :) Ve Bu Arada Headset Olarak G230 Önerirmisiniz ? Onun Fiyatlarında Ya Da Daha Az Fiyatlı Mikrofonu İyi Olan Ve Kulak Ağrıtmayan Kulaklık Biliyorsanız yazın lütfen şuanki kulaklığım kulağımı çok ağrıtıyor ve mikrofonu kötü.

Teşekkürler Arkadaşlar G300s Alıcam :) Ve Bu Arada Headset Olarak G230 Önerirmisiniz ? Onun Fiyatlarında Ya Da Daha Az Fiyatlı Mikrofonu İyi Olan Ve Kulak Ağrıtmayan Kulaklık Biliyorsanız yazın lütfen şuanki kulaklığım kulağımı çok ağrıtıyor ve mikrofonu kötü.
Ben G300 ve G230'u kullanmıştım zamanınla. İkisi de çok iyi ekipmanlardır tavsiye ederim. Özellikle G230'un rahatlığı ve konforu çok iyi. Tasarım olarakta bence çok şık görünüyor G230.

Teşekkür ederim ikisini alıyım ozaman :) Peki G300 mü alıyım G300s mi ? ikisi arasında ne fark var ?

Büyük ihtimal G300s Alırım fakat yinede merak ettim 20 30 tl civarı bir fark var aralarında

Teşekkür ederim ikisini alıyım ozaman :) Peki G300 mü alıyım G300s mi ? ikisi arasında ne fark var ?

Büyük ihtimal G300s Alırım fakat yinede merak ettim 20 30 tl civarı bir fark var aralarında
Valla onu bende çözemedim. Ama G300s modelse onu almakta fayda var. 20 liradan kaçınmamak lazım. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı