GeForce NOW 100 TL indirim kuponu

Hocam bana da 4 aydır SMS geliyor 340 TL'den 240 TL'ye düşüyor diye en son 3 ay önce falan internet sitesine girip bakmıştım 340 TL yazıyordu değişik.

Pazar günü, yine forumda konu açmıştı birisi. Merak edip fiyatlarına bakayım dedim, öyle gördüm fiyatını.

Olabilir hocam alınacak bir şey değil bence tutmadı Türkiye'de bu bulut oyun sistemi.

Beceremediler de tutmadı. Gayet güzel bir sistem mantığı ama Türkiye tarafındaki sağlayıcılar işin tabiri caizse çakallığında. Verdikleri hizmet, hizmet değil. Canlı bir destekleri bile yok. Oyunu GTX 1060 kartıyla oynatıyor. Bende var zaten bu, bunun için mi verdim para? Yurt dışında RTX 30 serisi hatta daha iyileri kullanılırken bize verdikleri hizmet bu. Enayi silkeleme...

GFN MacBook'lar için düşünüldü. Bizim ülkede sistem toplayamanlar düşünüyor.

Öyle bir mantık mı var? 🤣🤣🤣 Yurtdışındaki GFN servisleri mi o zaman enayi oluyor bu durumda? 4090'lı sistemleri bile GFN için koyuyorlar? Gerek yok 1050 Ti koysun geçsin :D Reklamını yaptırırken de TR youtuberlarına dedirtmeyecekler o zaman"PC'min gücü yetmiyor diye düşünme al GFN oyna" diye :D Lütfen mantıklı savunun. Cyberpunk'da RTX açılmıyor TR GFN'inde. Oyunun en iddialı olduğu şeylerden biri de RTX :D Ama kullanamıyorsun, açarsan 30-40 FPS oynarsın. 😄👌

Öyle bir mantık mı var? 🤣🤣🤣 yurtdışındaki GFN servisleri mi o zaman enayi oluyor bu durumda? 4090'lı sistemleri bile GFN için koyuyorlar? Gerek yok 1050 Ti koysun geçsin :D reklamını yaptırırken de TR youtuberlarına dedirtmeyecekler o zaman"PC'min gücü yetmiyor diye düşünme al GFN oyna" diye :D lütfen mantıklı savunun. Cyberpunk'da RTX açılmıyor TR GFN'inde. Oyunun en iddialı olduğu şeylerden biri de RTX :D ama kullanamıyorsun, açarsan 30-40 FPS oynarsın. 😄👌

Kardeşim ABD ve Avrupa insanı'nın 4090'a ulaşma şartları ile bizimki aynı mı?

Kardeşim ABD ve Avrupa insanı'nın 4090'a ulaşma şartları ile bizimki aynı mı?

İnsandan bahsetmiyorum zaten Türkiye'deki GFN GAME+'tan bahsediyorum. Yukarıda bir savunur gibi oldun ya MacBook için bunlar, bizde sistem toplayamayanlar alıyor (amacı dışında kullanıyormuşuz gibi) diye. İnsanlar alamıyor burada o yüzden GFN'e yöneliyor. Bunun distribütörlüğünü yapan şirket de 1060 ekran kartı kullanıyor sorun bu. Bir hizmet vermek için yaptığın ortaklık, açtığın şirketin, şahsi bütçenle alacağın kartı oraya koyması bana göre hakarettir. İstediği ücret de cabası, buna vereceğin parayla gidip 2.el 1060'ı kendin de alır oynarsın. Adamların reklam politkası bu zaten, sistemin yetersizse GFN Game+ al oynatırız biz diye reklam basıyorlar. Aldığında 1060 ekran kartıyla oyun oynatmaya çalışıyor sana. Rezilliği burada işin.

Yeni konular

Geri
Yukarı