1000 TL Metin2 İçin Sistem Toplama

g3250

Hectopat
Merhaba arkadaşlar 1000 TL bütçem var. HDD mevcut. Metin2 için beni 2 yıl idare eder mi bu bilgisayar? Tek oynadığım oyun Metin2.

Dosya Ekleri

• 1480178459264.png
    1480178459264.png
    24,8 KB · Görüntüleme: 287
250 liraya CSGO kaldıran bilgisayar var, ve Metin 2 öyle kaliteli bir oyun değil. Bence öyle bir sistem yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel bir sistem toplamışsın. Bu sistemle çoğu oyunu oynayabilirsin zaten. Ama ben seneye de metin2 dışında oyun oynamam diyorsan belki SSD eklenebilir.

250 liraya CSGO kaldıran bilgisayar var, ve metin 2 öyle kaliteli bir oyun değil. Bence öyle bir sistem yeter.

Öyle bir sistem ancak ikinci el olur oda zar zor açar. 250TL bir kasa fiyatı.

Güzel bir sistem toplamışsın. Bu sistemle çoğu oyunu oynayabilirsin zaten. Ama ben seneye de metin2 dışında oyun oynamam diyorsan belki SSD eklenebilir.

Öyle bir sistem ancak ikinci el olur oda zar zor açar. 250TL bir kasa fiyatı.
İkinci el zaten :)

Bence amacın sadece Metin 2 ise ikinci elden bu sistem özelliklerine benzer, yıpranmamış bir kasa bul yeter, hem daha ucuza olur. Ama tam şu anda amacını değiştirip GTA 5 kaldıracak gaming pc yapacaksan allah korusun ikinci el alma. Sıfırken 3500 TL'nin üstündeki bilgisayarın ikinci eli ya yanmış oluyor, ya da çökmüş. (Tecrübeliyim aynısı bana olmuştu. Şimdi yeni sistem toplamaya çalışıyorum, gaming PC toplayacağımdan her şeyı sıfır alıyorum.)

Tesadüfen Facebook'ta gezinirken gördüm. Herhangi bir kaynak belirtilmemiş ama bilinen bir sayfanın durduk yere böyle bir gönderi paylaşacağını sanmıyorum.
Ekran Alıntısı.JPG

Metin2 sistem istemediği için seviliyordu zaten bence değişse bike olağanüstü boyutlara ulaşmaz.

Metin 2 çıktığı zamanda her bilgisayarın çok rahat kaldırdığı bir oyun değildi. 30FPS altına düşmekteydi çoğu kişide. Yine de grafikleri yenileseler bile yukarıdaki sistemlerin 60FPS+ ile kaldıramayacağı bir hale gelmez.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı