1000 TL'ye fare önerisi

Bütçe
1000
Güzel tercih. Bir üst modeli olan XM2we var bende de.

Mevcuttaki G402 bozuldu. USB aygıt düzgün çalışmıyor şeklinde uyarı alıyorum. 3 yıl olduğu için garantisi de bitti. Tam mouse arıyordum ve bu konuya denk geldim şansıma. Bu önerdiğiniz mouse ve markası konusunda pek fikrim yok ancak sizin yorumlarınızı çok görüyordum önerilerde. FPS, MOBA ve RPG tarzı oyunlar oynuyorum. Şu aralar Full Diablo4 oynuyorum :) ellerim büyük ve biraz claw şeklinde tutuyorum. Mouse konusunda sıkıntı yaşar mıyım?

Ben hiç memnun değilim Ultimate modelinden 3-4 aydır kullanıyorum kırasım geliyor artık, 2. elden kaç TL satabilirim.

Arkadaşın dediği model RAZER Basilisk X HyperSpeed modelidir​

Razer Basilisk Ultimate modeli için geçersizdir zaten fiyat farkı aşikar.​

Mevcuttaki G402 bozuldu. USB aygıt düzgün çalışmıyor şeklinde uyarı alıyorum. 3 yıl olduğu için garantisi de bitti. Tam mouse arıyordum ve bu konuya denk geldim şansıma. Bu önerdiğiniz mouse ve markası konusunda pek fikrim yok ancak sizin yorumlarınızı çok görüyordum önerilerde. FPS, MOBA ve RPG tarzı oyunlar oynuyorum. Şu aralar Full Diablo4 oynuyorum. :) Ellerim büyük ve biraz Claw şeklinde tutuyorum. Mouse konusunda sıkıntı yaşar mıyım?
Yaşamazsınız. Hard Claw için daha iyi olur elleriniz büyükse.

Yeni konular

Geri
Yukarı