1000 TL'ye fare önerisi

Dediğim gibi Asus Rog Keris var genelde çok olumlu şeyler duydum hakkında sadece geçen forumda birisi sorunlu bi mouse demişti, hakkında duyduğum olumsuz tek şey yazılımının çöp olması.

Darmoshark M3 bakabilirsin.
Bütçenin üstüne 500 Tl daha eklemem gerekiyor :). Çoktan elendi bu fare, tasarımı güzel ama profesyonel oyuncu olmadığım için boş yere 500 Tl daha veremem. HyperX Pulsefire Haste alınacak gibi duruyor.

Bütçenin üstüne 500 Tl daha eklemem gerekiyor :). Çoktan elendi bu fare, tasarımı güzel ama profesyonel oyuncu olmadığım için boş yere 500 Tl daha veremem. HyperX Pulsefire Haste alınacak gibi duruyor.
Şu an wraith esports sitesinde 1250 tlye satılıyor indirime girmiş, benim önerim yine Pulsefire Haste tarafından olucak hem çok güzel indirimi var, hem paranız cebinizde kalır. Çok güzel mouse pişman olmazsınız endişeniz olmasın.

Satıcısı Amazon TR bir sorununuz olursa iade için vs. de sorun yaşamazsınız.

Eğer alacaksan aldığında bi yorumunu bekliyorum.

Son düzenleme:
Şu an wraith esports sitesinde 1250 tlye satılıyor indirime girmiş, benim önerim yine Pulsefire Haste tarafından olucak hem çok güzel indirimi var, hem paranız cebinizde kalır. Çok güzel mouse pişman olmazsınız endişeniz olmasın.

Satıcısı Amazon TR bir sorununuz olursa iade için vs. de sorun yaşamazsınız.

Eğer alacaksan aldığında bi yorumunu bekliyorum.
Pazartesi günü beğenmez isem senden bilirim :).
d9MtvFLGaP.png

MCU'su kalitesiz. Alınmamalı.
El boyutum ve tutuş şeklim bu şekilde. Bu bütçe içerisinde veya en fazla 100 veya 200 TL daha üstünde bir fare arıyorum. Ciddi bir oyuncu değilim sadece kaliteli ve uzun ömürlü olmasını istiyorum. Görseldeki fare Logitech G102.
Claw tutuyorsunuz. MM711 veya Haste alınabilir o halde. Kablosuz önerecektim tüm modelleri zam yemiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı