10000-14000 TL bisiklet önerisi

memoludat

Zeptopat
Daha fazla  
10000-14000 TL civarı bisiklet önerebilir misiniz? 29 jant olursa iyi olur boyum 190 kilom 85 ve şehir içinde kullanacağım ama lastiği çok ince olmasın engebeli yerlerdede kullanabileceğim bir şehir bisikleti olursa sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
10000-14000 TL civarı bisiklet önerebilir misiniz? 29 jant olursa iyi olur boyum 190 kilom 85 ve şehir içinde kullanacağım ama lastiği çok ince olmasın engebeli yerlerdede kullanabileceğim bir şehir bisikleti olursa sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum.
Sıfır mı İkinci el olarak mı düşünüyorsunuz ?

Sıfır mı ikinci el olarak mı düşünüyorsunuz?

Bütçem 15000 TL ve 20000 TL arası olarak güncellenmiştir 2. el de olur sıfır da ben ghost kato universal ve Bianchi rcx 629 buldum nasıl sizce iyi mi ghost markasını almayı düşünüyorum daha almadım önerilerinizi bekliyorum.

Ghost Merida Trek Bisan Cannondale Scott Giant markalarını tavsiye ederim (elbette daha üst seviye markalar da var fakat uçurum fiyatlardan başlıyor onları katmadım) bahsettiğiniz fiyatlar için 2. elde mevcut sıfır olarak da genel olarak komponentleri çok kaliteli ve üst seviye üretim yapabilen markalar şahsen bir marka belirtecek olursam Merida tavsiye edebilirim uzun yıllardır kullanıyorum kadro açıları ve kullanılan malzeme kalitesi açısında her zaman memnun eden bir marka tek sorun bu markaların kadro ve komponent maaliyetleri fazla olduğu için aktarma ve göbek sistemlerinden biraz kısıyorlar. Çoğu marka da sıfır olarak bisiklet göndermiyor artık zaten bayilerde elde kalanlar mevcut sadece. Şu anda baktığımda bir kaç model alınabilir gibi duruyor bu fiyatın altındakiler gerçekten sorun çıkarma ihtimali olan bisikletler( e tabi biraz da şans çünkü onlarca ayar yapılması gereken aletler) Bisan MTX 7500 veya MTX 7400 , Giant Talon, Ghost Kato serilerini sıfırı mevcut olarak gördüm Talon ve Giant yanında Bisan biraz sırıtıyor gibi görünebilir fakat Bisan da bu iki markanın standartında belki daha üstünde üretim yaptığını belirteyim. Ek olarak bianchi bisikletlerini komponentlerini başarısız buluyorum tavsiye etmem.

Geri
Yukarı