10V/4A kablo ile 30w şarj cihazımı sarj edebilir miyim?

knowkinq

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba cihazım Poco f2 pro cihaz 30w sarj destekliyor sarj başlığının resmini ekledim.

Ben bu sarj cihazına aşağıdaki çıkışları destekleyen bir sarj kablosu takmak istiyorum bu özellikleri destekleyen telefonumu 30w sarj edebilir mi?
4.5V/5A
9V/2A
10V/4A
11V/6A

Veya bir diğer kablo 100W(20V/5A) tek çıkışlı takmak istediğim 30w sarj edebilir mi?
Aklıma gelen sorular bunlar teşekkürler

Dosya Ekleri

• photo_2023-11-29_13-36-34.jpg
    photo_2023-11-29_13-36-34.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 28
Evet, güç kaynağının sağladığı güçten ve cihazın çektiği güçten daha fazla değere sahip kablo kullanabilirsiniz sorun olmaz. Kaliteli, orijinal ve güncel kablo, cihaz ve şarj aletleri kendi aralarında iletişim kurarak cihazın tam istediği güçte enerji alış verişi yapar. Yani 60W bir adaptör ile azami 30W hızlı sarj olan bir telefonu 100Watt'a kadar izin veren kablo ile sarj edilebilir. En önemli olan şey ise tüm kablo ve sarj aletlerinin asgari şekilde sarj edilecek cihazın gereksinimlerini karşılaması.

Evet, güç kaynağının sağladığı güçten ve cihazın çektiği güçten daha fazla değere sahip kablo kullanabilirsiniz sorun olmaz. Kaliteli, orijinal ve güncel kablo, cihaz ve şarj aletleri kendi aralarında iletişim kurarak cihazın tam istediği güçte enerji alış verişi yapar. Yani 60W bir adaptör ile azami 30W hızlı sarj olan bir telefonu 100Watt'a kadar izin veren kablo ile sarj edilebilir. En önemli olan şey ise tüm kablo ve sarj aletlerinin asgari şekilde sarj edilecek cihazın gereksinimlerini karşılaması.
Merhaba, 100W Ultra fast sarj kablosu ile 10-80 e 56 dakikada, orjinal sarj kablosu ile 10-80 e 43 dakikada geldi bu fark neden kaynaklı?

Yeni konular

Geri
Yukarı