11.000 TL'ye RTX 3090 Zotac alınır mı?

Bırakın ikinci eli, şu an pazar yeri sitelerinde sıfır adı altında satılan ucuz kartlar bile mining kartlarıdır dikkat edin. Ben hepsiburada, amazon dışında kimseden kart almayın derim.

Bırakın ikinci eli, şu an pazar yeri sitelerinde sıfır adı altında satılan ucuz kartlar bile mining kartlarıdır dikkat edin. Ben hepsiburada, amazon dışında kimseden kart almayın derim.
Kullanılmış ürünü nasıl sıfır satıyorlarki fatura kesmeleri gerekecek garantisi işleyecek falan. Ha ikinci el sitelerinde sıfır diyenlerde olabilir o.

3080 Ti'lerde var yakın fiyata aynı şekilde, aralarında oyun bazında birkaç FPS oynuyor diye gördüm incelemelerde. Sen detaylı incelemişsindir, fark nasıl?

Bir de kartı nasıl inceledin, fiziki olarak nelere baktın mesela?

Kartın her yerine baktım oyunlarda FPS farkı çok az ikisi arasında 3090'ın bana göre en buyük avantajı 24 GB olması.

Aynı fiyatta Zotac bende buldum. İçi açılmamış mining kart. Bakalım bende alacağım. Sicaklik değerlerinin gösterildiği GPU Z ekran resmini atma şansın var mi yük altında? Kiyaslamak açısından.

Merhaba bende aldım 1.5yıl oldu alalı 2.elde aldım siz aldınız mı?

1. ihtimal kart miningden-kafe kullanımından ölmüştür performansı düşmüştür (zor çünkü 3090 mining-int cafe GPU değil)

2. ihtimal ürün çalıntı.

3. ihtimal ürünü babası-annesi-abisi düşük fiyattan izni olmadan satıyor piyasasını bilmiyor.

4. ihtimal bozuk-dolandırıcı.

Yeni konular

Geri
Yukarı