11.500 TL sistem toplama

Bütçe
11.500
Neyse alın hocam siz zaten kafanıza koymuşsunuz daha ne soruyorsunuz bize?

Tamam sakin olun sadece Valorant'ta attığım sistem daha iyi FPS veriyor ondan dolayı korkuyorum yanlış anlamayın.
Dostum sen kafanda bitirmişsin konu açmana gerek yokmuş bence al ne almak istiyorsan? Buradaki insanlar sana yardımcı olmaya çalışıyor sen inatla kötü olan sistemi seçiyorsun.
Tamam sakin olun sadece Valorant'ta attığım sistem daha iyi FPS veriyor ondan dolayı korkuyorum yanlış anlamayın.

Hocam öncelikle Valorant-LoL için bu kadar para harcamanıza gerek yok APU sistemde işinizi görür.

Yüksek eloda oynuyorum güzel bir sistemim olsun istiyorum ayrıca.

Son düzenleme:

Yüksek eloda oynuyorum güzel bir sistemim olsun istiyorum ayrıca.

3050 güzel bir ekran kartı değil dostum bunu anlatmaya çalışıyoruz.

Ryzen 5 5600'lü bir kasa ile RX 6600 nasıl olur?

Bütçem 12.700'e çıktı tekrar kasalara bakabilir misiniz rica etsem?

Phoenix Silver | Intel i3-12100F | 2 x 8 GB DDR4 | GTX 1660 Ti 6 GB | 480 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com bu nasıl acaba?

Son düzenleme:
Dönemiyorum maalesef 5600'e attığım linkteki sistem nasıl acaba?

Arkadaşım R5 5500 RX 6600 sistem Valorant en yüksek ayarlarda 500 FPS veriyor lütfen videoyu incele.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sistemde kasayı TUF GT-301, işlemciyi de Ryzen 5 5500 yapın, alın. Anakartı da 4 slotlu hem. İşlemciye overclock yapacaksanız anakartı da değiştirin tabii ki.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı