11. sınıf TYT netleri nasıl?

Haklısınız hocam bu sene biraz AYT odaklı çalışıyorum çünkü AYT'nin en önemli konuları 11.sınıfta

Dil bilgisi yapamıyorum ama paragraf yapabiliyorum az çok matematik konusunda 0'dan başlamayı düşünüyorum yaz tatilinde.

Bence şimdiden TYT mat ile AYT mati çalışabilirsin AYT mat asıl 12.sınıftan çıkıyor.

Kötü. Bir nebze olsun matematiği anlayabilirim ama diğerleri için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Her gün en az 10 soru paragraf çözmelisin Türkçeyi daha iyi yapabilmek için, bir o kadar da TYT matematik sorusu çözsen iyi olur. Sosyali iyi tutmaya çalış ayrıca en kötü 15 net yapabiliyor olman gerektiğini düşünüyorum. Fen için de tekrar yapıp ardından soru çözmelisin. Temelin sağlam değil anladığım kadarıyla.

Bence yaz tatilini bekleme. Rehber Matematikte 0dan Aytye matematik kampları vb vardi. Eskiden de yapmisti o playlisti bularak izleyebilirsin.

Hocam her gün 15-20 paragraf çözmen lazım 15-20 problem çözmen gerekir bunlar zaten yaza kadar 10 net kazandırır eğer düzenli bir şekilde çözersen. Yazın da konuları halledersen hallolur sosyal iyi görünüyor zaten yazın fen halledersin.

Aslında daha yeni paragraf ve problemler kitabı aldım her gün düzenli çözmeyi düşünüyorum.

Türkçede yanlışın çok. Bunun için bolca paragraf çözüp ve yanlış yaptığın soru tarzını öğrenmek gerekmekte. Sosyalide Full'e yakın yapmaya çalış. Sayısalın eksik sanırım. Bunu düzeltmelisin acilen özellikle feni.

Türkçe konusunda dil bilgisi eksiğim fazla.

Hocam sene sonuna kadar 11. sınıfı adınız gibi bilin. TYT gerçekten bir şekilde hallediliyor ama önemli olan kısım AYT. Bu sene sonuna kadar ise azıcık TYT matematik ve paragraf çalışın yeterli. Yazın ağır bir TYT kampı uygularsınız.

11.sınıf iyi gidiyor aslında konuları anlıyorum ve soruları da çözüyorum sadece kimya zorluyor o kadar.

Matematik netlerini kesinlikle arttır, çok az. Ek olarak TYT Fen'i kesinlikle bitir. Öğrencilerin birçoğu TYT fen çözmediği için yapacağından çok daha düşük netler yapıyor. TYT fenden 20 sorudan 15'ini doğru yapsan 13,75 net yapar fazladan. Ek olarak matematikte minimum 20-25 işaretlemen lazım başarı elde etmen için. TYT fen çalışılarak yapılır, matematik için de bol bol problem çöz ve rutin oturt. Paragraf çözerekde Türkçe netlerini arttırabilirsin. Kolay gelsin.

İnşallah halledeceğim matematiği hocam.

Matematiğe şimdiden başla özellikle her gün tut problem çöz bende 11'im matematik netim 22.

Netiniz gayet iyi hocam şu an için.

Bence şimdiden TYT mat ile AYT mati çalışabilirsin AYT mat asıl 12.sınıftan çıkıyor.

Biraz kafam karışıyor öyle olunca tek bir şeye odaklanarak daha iyi yapabiliyorum.

Kötü. Bir nebze olsun matematiği anlayabilirim ama diğerleri için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Her gün en az 10 soru paragraf çözmelisin Türkçeyi daha iyi yapabilmek için, bir o kadar da TYT matematik sorusu çözsen iyi olur. Sosyali iyi tutmaya çalış ayrıca en kötü 15 net yapabiliyor olman gerektiğini düşünüyorum. Fen için de tekrar yapıp ardından soru çözmelisin. Temelin sağlam değil anladığım kadarıyla.

Sosyal konusunda coğrafyam kötü zaten sınavda felsefe ve din tamamen doğru tarih 3 doğru 2 yanlış coğrafya 4 yanlışım var.

Konuları çalıştıktan sonra deneyebilir hocam.

Evet konu eksiklerimde var 9 ve 10 sınıfda çok rahat takılıyordum sadece sınavdan sınava çalışıyordum belki o zamanlar düzgün bir düzenim olsaydı netlerim şu an daha fazla olabilirdi.

Geri
Yukarı