1100 TL'ye mekanik klavye önerisi

Bütçe
1100

Hocam bu nasıl?

Anlaşılan membran klavye arıyorsunuz hocam. Bu kadar para verip membran klavye yerine mekanik klavye almak daha mantıklı aslında. Ama membran olarak yine iyi klavyelerden, yeter ki şu G213 çöpüne bulaşmayın.

Mekanik Hisli desem yeridir. Mekanikle uzaktan yakından alakası yok.
Anlaşılan membran klavye arıyorsunuz hocam. Bu kadar para verip membran klavye yerine mekanik klavye almak daha mantıklı aslında. Ama membran olarak yine iyi klavyelerden, yeter ki şu G213 çöpüne bulaşmayın.
Hocam amazondan başka bir sitede satılan mekanik klavye önerebilir misiniz?

Hocam başka önerileriniz var mıdır acaba? Bu fiyat aralığında Blue Switch de olabilir ama red Switch ile aralarında ses farkı yüksek diyorlar. Genelde geceleri bilgisayar başında olduğumdan sıkıntı olabilir. Varsa başka önerileriniz açığım maalesef bu ikisini beğenemedim içime sinmedi.

Hocam başka önerileriniz var mıdır acaba? Bu fiyat aralığında Blue Switch de olabilir ama red Switch ile aralarında ses farkı yüksek diyorlar. Genelde geceleri bilgisayar başında olduğumdan sıkıntı olabilir. Varsa başka önerileriniz açığım maalesef bu ikisini beğenemedim içime sinmedi.
1500- 1300 arası gezmemiz lazım.

Ben hibrit mekanik klavyeleri tercih ediyorum fakat kimisi sevmiyor o klik sesi için alıyorum zaten klavyeyi diyen çok insan var eğer sessiz bir şeyler arıyorsanız hibrit mekaniklere göz gezdirebilirsiniz ben Cougar deathfire ex modelini kullanıyorum memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı