1100 TL'ye oyuncu kulaklığı tavsiyesi

Bütçe
1000

Sahire

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, 3 tane kulaklık arasında kaldım. Çok fazla FPS tarzında oyun oynayan birisi değilim 1.önceliğim ses kasmak değil fakat ara sıra oynuyorum tabii önceliğim konfor. Sizce hangisini almalıyım? Max 1000-1100 TL'ye kadar olan önerileriniz varsa onlara da bakabilirim.

Arkadaşlar merhaba, 3 tane kulaklık arasında kaldım. Çok fazla FPS tarzında oyun oynayan birisi değilim 1.önceliğim ses kasmak değil fakat ara sıra oynuyorum tabii önceliğim konfor. Sizce hangisini almalıyım? Max 1000-1100 TL'ye kadar olan önerileriniz varsa onlara da bakabilirim.

Razer alınabilir.

ALC887 kullanıyor anakartınız, o ses yongası ile kullanan arkadaşlar vardı ve memnun kaldıklarını görmüştüm, kullanabilirsiniz.

Jak girişli kulaklıklar çoğunlukla hatta hepsi denebilir sanırım ses kartı bulundurmadığı için ses kartlı USB bir kulaklık almanızı sizin yararınıza olur. Bu dediğim @Sahire hocam için de geçerli. Kullanılır fakat imkân varsa ses kartlı alınabilir.
her kablolu kulaklık için geçerlimi bu? harici ses kartı almasak sdc anakart için konuşuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı