Çözüldü 111GB disk içinde olan Play Games klasörü 512 GB gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ardabicer6

Hectopat
Daha fazla  
Disk temizliği yaparken play Games klasörünün 512 GB gözüktüğünü fark ettim ama benim disk sadece 111 GB bu nasıl oluyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_89.png
    Screenshot_89.png
    6,6 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleme:
Çözüm
Evet hocam tam orada indirirken disk dolmuş sonrasında iptal etmiş.
Tamamdır. Windows logosu + R tuşlarına birlikte basıp çıkan ekrana %temp% yazıp tamama basın. "zulasetup" isimli bir dosya bulacaksınız o dosyayı silin.

Sizin için Zula'yı indirip denedim tahmin ettiğim yerde çıktı dosyaları. Çok saçma sistem yapmışlar inecek dosyanın konumunu seçtirmiyor Setup :D
Bazı Android platformu için geliştirilmiş dosyaların boyutları platformlara göre değişiklik gösterebiliyor ama 512 GB olması normal değil. Bence bir hata gibi, sistemi yeniden başlat. Ve 512 GB tam 2⁹ yani elektronik depolama cihazlarının depolama alanı kapasitesinin standartlarında, (2 ve üssü) bence de bug olmuş.

Bir sorun daha yaşıyorum onu da sorabilir miyim?

Sorun hocam halledelim. Bu sorundan alakasız bir sorun ise yeni konu açabilirsiniz yoksa buraya yazarsanız moderatörler mesajı yeni konuya taşıyacak zaten.

Bazı Android platformu için geliştirilmiş dosyaların boyutları platformlara göre değişiklik gösterebiliyor ama 512 GB olması normal değil. Bence bir hata gibi, sistemi yeniden başlat. Ve 512 GB tam 2⁹ yani elektronik depolama cihazlarının depolama alanı kapasitesinin standartlarında, (2 ve üssü) bence de bug olmuş.

Sorun hocam halledelim. Bu sorundan alakasız bir sorun ise yeni konu açabilirsiniz yoksa buraya yazarsanız moderatörler mesajı yeni konuya taşıyacak zaten.

Yeni konu açayım hocam orada cevaplarsanız sevinirim.
Zaman aşımı yedim biraz beklemem gerekecek. 40 dakika :/

Sormak istediğim kardeşimin Zula indirirken iptal ettiği dosyanın nerede olduğu. Dolu diske indirmiş.

Son düzenleme:
Sormak istediğim kardeşimin Zula indirirken iptal ettiği dosyanın nerede olduğu dolu diske indirmiş.

İptal edilmiş ise kalanı da silinmiştir o zaman eğer silinmemişse "Onaylanmayan.crdownload" isimli bir dosya olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı