1200₺ bütçe ile dağ bisiklet önerisi

Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, dağ bisikleti arıyorum fakat marka konusunda hiç iyi değilim. Önerebileceğiniz aliminyum 27.5 jant 1200 TL fiyat bandında dağ bisikletleri var mı?

Benim beğendiğim bu: Kron XC75 27.5 jant Bu modeli önerir misiniz?

Not: Boyum: 1.84 cm.

Kron xc100 27.5 var bende ilk başlarda biraz uğraştırdı vites konusunda ama şu an memnunum. Mağazadan alırsanız internet yerine eski modeller olacağı için düşük fiyata bulabilirsin.

Kron xc100 27.5 var bende ilk başlarda biraz uğraştırdı vites konusunda ama şu an memnunum. Mağazadan alırsanız internet yerine eski modeller olacağı için düşük fiyata bulabilirsin.
Maalesef Tunceli'de yaşadığımdan doğru dürüst bisikletçi yok. Saysam bir elin parmaklarını geçmez.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bunu pek beğenmedim. XC 100 çok daha iyi. Ben önceki bisikletimi 8 sene kullandım. Kron pek sıkıntı çıkartmıyır değil mi?

İlk aldığımda aldığım mağazanın servisi pek doğru düzgün ilgilenmedi belki ondandır vites geçişleri sert ve ön arttırıcı zincire sürtüyordu sonra hallettim sayılır onun dışında bence gayet iyi bir de bir süre sonra pedalları değiştirmek isteyebilirsiniz çok dayanıklı değil ama bu çoğu bisiklette olur.

Birde benim için hangi kadro boyu uygundur? (1.84 cm)
ilk aldığımda aldığım mağazanın servisi pek doğru düzgün ilgilenmedi belki ondandır vites geçişleri sert ve ön arttırıcı zincire sürtüyodu sonra hallettim sayılır onun dışında bence gayet iyi bir de bir süre sonra pedalları değiştirmek isteyebilirsiniz çok dayanıklı değil ama bu çoğu bisiklette olur.
Hmm anladım. Peki başka önerebileceğiniz var mı? Bütçeyi 100 TL 150 TL gibi zorlayabilirim.

Kron özellik olarak iyi değil ama kullanım amacınıza göre değişir böyle tur falan için alıyosanız mosso çok iyi bende carraro big 827 var çok memnunum krona kötü deme sebebim disk fren değil normal fren disk fren olsa daha iyi olur bir de bianchi aspid 36 var o da çok güzel onu da kullanma şansım oldu ama dediğim gibi attığım kron çok kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı