1200 TL F/P mekanik klavye önerisi

Bütçe
1200
bu ürün nasıldır peki?
OUTEMU'nun kötü olan switchlerinden kullanıyor ve hotswap olmadığı için switch değişimi de mümkün değil. Benzer fiyata Redragon Fizz bile daha iyi.

OUTEMU'nun kötü olan switchlerinden kullanıyor ve hotswap olmadığı için switch değişimi de mümkün değil. Benzer fiyata Redragon Fizz bile daha iyi.
Bütçe 1700 e kadar çıkarabildim şuan amazon aliexpress harici tr bir öneriniz var mı biraz aciliyeti var klavyenin çünkü

Bütçe 1700 e kadar çıkarabildim şuan amazon aliexpress harici tr bir öneriniz var mı biraz aciliyeti var klavyenin çünkü

@FuRinMe

@EmreLds

@xenk2626

Hocam bence bu bütçeye en iyi karar royal kludge RK61 olur.

@Lelouch Benim önerdiğim var işte.
klavyenin max bu hafta içi elime ulaşması gerekiyor elimde klavye yok maalesef ondan amazon vs istemiyorum en erken 2 mayısa gösteriyor hızlı kargoda 450 TL vermek istemiyorum

XPG Summeronenin 1900 TL olan klavyesinde silver cherry mx switch var cherry mx iyi diye biliyorum siz ne diyorsunuz 1000TL olan alınmaz bu alınır mı?

Klavyenin Max bu hafta içi elime ulaşması gerekiyor elimde klavye yok maalesef ondan Amazon vs istemiyorum en erken 2 Mayısa gösteriyor hızlı kargoda 450 TL vermek istemiyorum.

XPG summeronenin 1900 TL olan klavyesinde Silver Cherry MX Switch var Cherry MX iyi diye biliyorum siz ne diyorsunuz 1000TL olan alınmaz bu alınır mı?

Hocam evet benim de bildiğim kadarıyla Cherry MX'ler iyi hatta Speed Silver'lar yeni diye biliyorum yani red veya bluedan sonra çıkarttılar.

Geri
Yukarı