Laptop mavi ekran hatası verdi

Çok da bir işin yoksa çıkarman iyi olur.

Rich (BB code):
Sistem, verileri işlem günlüğüne gönderemedi. Birim Kimliği: D:, Cihaz Adı :\Device\HarddiskVolume5 içinde bozulma olabilir.

Hata durumu: Donanım hatası tespit edildi.

Cihaz GUID'si: {586edbcd-2bc3-2766-f145-8e4815c6f92d}
           Cihaz üreticisi: Seagate
           Cihaz modeli: Expansion      
           Cihaz düzeltmesi: 0712
           Cihaz seri numarası:             NAC2WC7Q
           Veri yolu türü: USB

Bağdaştırıcı seri numarası:
Hocam çıkarmak zorunda mıyım? Bilgisayara çok mu zarar verir? Çünkü neredeyse tüm oyunlarımı bu cihazda tutuyorum.

Hocam çıkarmak zorunda mıyım? Bilgisayara çok mu zarar verir? Çünkü neredeyse tüm oyunlarımı bu cihazda tutuyorum.

Bilgisayara zarar vermez de mavi ekranlar ve diskten veri kayıpları yaşarsın. Diskin içinde bozuk blok tespiti var. Kendi kararın.

Analizi ve sonucu ben söylerim, noktayı sen koyarsın.

Bilgisayara zarar vermez de mavi ekranlar ve diskten veri kayıpları yaşarsın. Diskin içinde bozuk blok tespiti var. Kendi kararın.

Analizi ve sonucu ben söylerim, noktayı sen koyarsın.
Hocam bayadır kullanıyorum ilk defa verdi hatayı yeni mi oluştu acaba bu hata? Bir de veri kaybından kastınız nedir? Bilgisayara zarar vermez diyorsanız kullanmaya devam edeyim şu an yenisini alamam muhtemelen. Bu arada tüm yardımlarınız için çok teşekkür ederim çok ilgilendiniz.

Hocam bayağıdır kullanıyorum ilk defa verdi hatayı yeni mi oluştu acaba bu hata? Bir de veri kaybından kastınız nedir? Bilgisayara zarar vermez diyorsanız kullanmaya devam edeyim şu an yenisini alamam muhtemelen. Bu arada tüm yardımlarınız için çok teşekkür ederim çok ilgilendiniz.

Hata eski de değil yeni de değil. Bu ay oluşmuş gibi duruyor. Veri kaybı = Diskin içindeki dosyalarına erişememe, kaybetme. Bilgisayara zarar vermez sonuçta bir disk. Çıkarırsın olur biter.

Hata eski de değil yeni de değil. Bu ay oluşmuş gibi duruyor. Veri kaybı = Diskin içindeki dosyalarına erişememe, kaybetme. Bilgisayara zarar vermez sonuçta bir disk. Çıkarırsın olur biter.
Peki hocam umarım veri kaybı yaşamam çünkü kullanabileceğim başka bir disk de yok zaten. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı