1200 TL'ye Telefon Önerisi

Arkadaşların önerdikleri gayet iyi cihazlar. Aktüel marketlerin birinde geçen gün Meizu Note 9 1200 liraydı. Ona bakmanı öneririm. Denk getirirsen Meizu X8 de olabilir. Ayrıca Redmi Note 6 Pro da gayet iyi bir seçenek.

1200 tl ye oyun performansı felan bekleme. Ve en fazla 2 sene kullanırsın. Bence paranı biriktirmeye devam et. 1500e xiaomi a3 var.

abi ben öğrenciyim ve şaka falan değil ailem parada veremiyor fazla asgari ücret işte kira falanda geliyor ama zarzor geçiniyoruz ben taktir aldım zarzor ikna ettim beyler yani bütçe en fazla bu.
önermek değil şunu al demek önemli 10 yada a10 düşünüyorum bu 2 sinden biri birde hat falan alacağım kırdım attım kapandı falan yani durum herşey dahil 1200 tl ye denk geliyor sadece bu aileye güvenip fikirlerini merak ettiğim için sordum
ha birde ailem internetten telefon vb. şeyler almaya karşı

abi ben öğrenciyim ve şaka falan değil ailem parada veremiyor fazla asgari ücret işte kira falanda geliyor ama zarzor geçiniyoruz ben taktir aldım zarzor ikna ettim beyler yani bütçe en fazla bu.
önermek değil şunu al demek önemli 10 yada a10 düşünüyorum bu 2 sinden biri birde hat falan alacağım kırdım attım kapandı falan yani durum herşey dahil 1200 tl ye denk geliyor sadece bu aileye güvenip fikirlerini merak ettiğim için sordum
ha birde ailem internetten telefon vb. şeyler almaya karşı
Aktüel marketleri araştırın o zaman.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı