1200 TL'ye Telefon Önerisi

abi 2. el olmayacak 1200 tl yı geçmeyecek bir temiz pubg oynatacak telefon lazım o kadar

Xiaomi Redmi 5 Plus öneririm. Bende bu telefonu kullanıyorum. İlk aldığımda pubg mobile oynuyordum ve hiç takılma yoktu. Yaklaşık 1 yıl önce oynamayı bıraktım. Bataryası da iyi. 4gb ram. Bence güzel bir fiyat performans telefonu.

Hocam arkadaşlar önermiş sana, benim önerceğim, şunu al diyeceğim bir telefon modeli yok. Ben şuan Samsung marka kullanıyorum, 4 sene olcak, bir daha alırsam bu markayı hayatta almam.

Dostum tavsiyem sakın Samsung markaya bakma, o paraya performanslı pek telefonu yok, yani Xiaomi marka telefonlara bak çünkü bu tarz markanın telefonları fiyatına göre çok performanslı oluyor ama Samsung' un genelde performansı kötü oluyor. Samsung marka alıncaksa 3500-4000 TL para koyup alcan ama o paraya bile başka markanın daha iyi özellikli ve performanslı telefonlarını alabilirsin.

yahu zaten 200 tl onlar verdi 800 tl ben verdim 200tl anneannem ve baba annem verdi.

yaww zaten 200 tl onlar verdi 800 tl ben verdim 200tl anneannem ve baba annem verdi.
Bir şekilde onlarla konuşup bütçeyi arttırmayı dene. Maddi açıdan sıkıntıya sokacakmışsın gibi gözükebilir ama şöyle de bir şey var. Onlara ilet; 200 TL daha fazla verip daha uzun ömürlü ve performanslı bir şey alabilirsin. 1400 TL bandında Redmi Note 8 3G Ram 32GB Depolamaya sahip çok güzel bir telefon var. Ya da Meizu tarafına yönelebilirsin. Meizu Note 9 veya Meizu X8.

Bir şekilde onlarla konuşup bütçeyi arttırmayı dene. Maddi açıdan sıkıntıya sokacakmışsın gibi gözükebilir ama şöyle de bir şey var. Onlara ilet; 200 TL daha fazla verip daha uzun ömürlü ve performanslı bir şey alabilirsin. 1400 TL bandında Redmi Note 8 3G Ram 32GB Depolamaya sahip çok güzel bir telefon var. Ya da Meizu tarafına yönelebilirsin. Meizu Note 9 veya Meizu X8.
katılıyorum redmi note 8 gayet başarılı ama aynı fiyata ralme 5 pro var redmi dusunursen

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı