13 yaşındayım boyum 1.86, ileride ne kadar olurum?

Bazen insanlar 13-14 yaşından sonra 5 cm'den fazla uzamıyor. Belki erken sınıra varmış olabilirsin ama 2'yi de aşman muhtemel.

Son düzenleme:
13 yaşındayım boyum 1.86 kilom 95-100 arası ilerde boyum ne kadar olur?
Bence 3 metreye kadar yolun var. Bişey kalmamış zaten. Ergenliğe girmene de çok var. En kötü ihtimal 3 metre gibi görüyorum 19 yaşında. He vücuduna bağlı belki 30 yaşına kadar uzarsın o zaman 4 metreleri de görürüz.

Hocam o boya sahip olamayanlar da var gidip boy için eklemlerine zarar verenler var allah size vermiş bir nimet açgözlülük yapmayın şurada.

Bende oynuyorum 1.74 boyla? Sizin gibi boy lazım diyip buraya yazmıyorum. Kimse bilemez ne kadar uzarsınız falan.
Benim niyetim profesyonel oyuncu olmak. Allah'ın verdiği nimetin değerini bilmeyen ben değilim burada. "Allah bana boy vermiş çok şükür" deyip yerimde oturmadığım için tahammül edemiyorsanız ben sizin düşündüğünüzün aksine Allah'ın bu nimetini en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyorum.

Senin bu boy nasıl normal kardeşim, aşırı FAZLA kaçmış. Sen nasıl 13 yaşında 1.86 boyunda 100 kilo oluyorsun? Normalde en fazla 1.60-1.70 olmak gerek.

Yakın çevremde benimle aynı yaşta olup benden uzun olan arkadaşlarım var 1.98, 1.90
Hem ben boyum normal demedim, sadece profesyonel basketbolculardan yola çıkarak doğal dedim. Ama yine de yanlış kelime seçmiş olabilirim kusuruma bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı