135 TL gelen su faturası

Acaba Amerika'da ekmek kaç TL? Burada bir buçuk TL ise orada 0,20 dolar falan ediyor herhalde.
ABD'yi bilmiyorum ama Almanya'da Brötchen'in tanesi 0,10€. TL'ye çevirirsek küçücük ekmek 0,79₺ mi diye dalga geçiyoruz ama oranın refah seviyesini karşılaştırırsak aslında onlar için hiçbir şey.

Faturalar ve ülkemizin durumuyla ilgili mizahlara gülüyoruz ama aslında ağlanacak hâlimize gülüyoruz. Neyse, konuyu çok dağıtmayalım.

IMG_20200722_142131.jpg

Son düzenleme:
ABD'yi bilmiyorum ama Almanya'da Brötchen'in tanesi 0,10€. TL'ye çevirirsek küçücük ekmek 0,79₺ mi diye dalga geçiyoruz ama oranın refah seviyesini karşılaştırırsak aslında onlar için hiçbir şey.

Faturalarla ilgili mizahlara gülüyoruz ama aslında ağlanacak hâlimize gülüyoruz. Neyse, konuyu çok dağıtmayalım.
Hatırlıyor musunuz? Size "Sen Kayseri'li misiniz?" diye sormuştum. 🤣

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu anki halimiz :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu da yakında olacağımız hal.

Nasipse bu hafta icerisinde Istanbula tasiniyorum ve nihayet zahmet oldu ama su sayacini okudular. Toplam fatura 8 ve su anki toplam borc 384 TL. Basima is actilar, bana ait olmayan faturalarin borcu da dahil. Zamaninda okumuyorlar bu sayaclari. 5 Ay oldu ben tasinali, ilk kez okuyorlar. Yazik gunah Kayseri Belediyesi.
Odenmeyen toplam fatura 8!

Yeni konular

Geri
Yukarı