14 yaşında 72 kilo fazla mı?

TüRkÇüBabAprO

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben kalacağımdan şikayetçiyim.
Orayı eritmek istiyordum ama belirli bir bölgedeki yağı eritemedigimi öğrendiğimde kilo vermeye başladım ve her gün kilo takibi yaptım.
Tartı yanlış olabilir bilmiyorum ama 1 haftada 76'dan 72'ye düştüm ama ailem vücudumun bozulduğunu ve iğrenç olmaya başladığını düşündü.
Boyum 172 şu anki kilom 72 ve yaşım 14.
Kalçamı da 106'dan 101'e düşürdüm.
Sizce böyle kalmali miyim ya da devam etmeli miyim?

172 boya 70 kilo uygundur, skinny fat istiyorsanız da 65kg iyidir. Spor yaparsan 80 kilo bile sırıtmaz ben 83 kiloyum aynı boyda sayılırım obez gözükmüyorum aksine kalıplı gözüküyorum.

Vücüt kitle endeksinize bakılırsa "OBEZ" kategorisine giriyorsunuz. Abur cubur ve yağlı tüketimini kesmeye davet ediyorum sizi.
Hayır girmiyor, yanlış hesaplamışsınız.
1702158197140.png

Vücüt kitle endeksinize bakılırsa "OBEZ" kategorisine giriyorsunuz. Abur cubur ve yağlı tüketimini kesmeye davet ediyorum sizi.

7 gündür sadece akşam yemeği ve kahvaltı ile geçiriyorum ve çok besleniyorum. Ayrıca öğün aralarinda acikirsam salatalık, havuc, ama çok acikirsam salata yapıp yiyorum.

Şurada İnsanları yağlı ve abur cubur tüketiminden uzak tutmak için eylem başlatıyorum niye öyle diyorsunuz beyefendi alindim gücendim(!)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı