15.000 TL'ye telefon önerisi

GT2 öneren arkadaşlar, işlemcisi mimlenmiş bir işlemci. Araştırırsanız görürsünüz. Bu yüzden GT2 önerenlere dislike bıraktım ama Coca Colastic zekasıyla mevzuyu kişisel algılayan ve birçok yorumuma dislike bırakan @jamiroquai1907 neden böylesiniz kardeşim?
Batarya beklentisi olan kişiye S22 önermenizi beğenmediğim için. Çok sorun olduysa geri alayım?

GT2 öneren arkadaşlar, işlemcisi mimlenmiş bir işlemci. Araştırırsanız görürsünüz. Bu yüzden GT2 önerenlere dislike bıraktım ama Coca Colastic zekasıyla mevzuyu kişisel algılayan ve birçok yorumuma dislike bırakan @jamiroquai1907 neden böylesiniz kardeşim?
Samsung üretimi olmasından mi bahsediyorsun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bundan bahsediyorum çeliştiğim nokta nedir tam olarak? 😄 Gereksiz ısınan bir cihazı neden tavsiye edeyim.
8 gen 1'in sorunlu bir işlemci olduğu herkes tarafından bilinir. Genel olarak Samsung üretimli işlemcilerin verimliliği düşüktür zaten. Sanırım siz bundan bihabersiniz. Böyle bir işlemci küçük kasa + 3700 mah batarya + 25w hızlı şarj ile birleşince verimsizlik katlanıyor. O yüzden S22 tasarım olarak güzel olsa da, bataryada hüsran yaratıyor.

Sosyalde zamanında çoğu kişi 888'in verimsizliğini ve ısınmasını fazla abartıp adeta işlemciyi çöp olarak görüyor. Lakin öyle değil. GT 2'de vapor-chamber soğutma var ve cihaz da büyük olduğundan ısı kasaya dengeli dağılıyor.

Millet GT 2'ye AIDA64 adlı programı indirip test ettiğinde 60-70 dereceleri görüyor. Ancak program yanlış olduğundan verdiği veriler geçersiz.

Demek istediğim işlemciye değil onu kullanan cihaza göre yorumlamak lazım. Her işlemci her cihazda aynı performansı vermiyor.

Geri
Yukarı