Ailem doğum günümü kutlamadı

Annem ve babam evdeler ama kutlamadılar, şimdi uyuyorlar. Sadece pasta almışlar, bir dilimi ağlayarak yiyebildim bunu yazarken dahil bir saattir ağlıyorum. Hepsi birbirleriyle araları bozuk diye oluyor, ben yapmazsam yemek de pişmiyor. Bugün de ben dışarıda yedim babam da başka yerde yemiş, annem yemedi ve özellikle anneme dargınım. Anneler gününde bir sürü şey yaptım, elbette karşılık beklemiyorum ama gelip sarılmadı bile sadece mesaj attı hani yüzüme bile söylemedi. Son 1 saatim ağlamakla geçti, belki profile baktıysanız gördüğünüz makyaj falan kalmadı...

Hangi deli 🤣 emojisi atti oglum yanlışlıkla kahkaha attim ne guzel bir şey yazmis bunada bu emoji atilir mi la.

Annem ve babam evdeler ama kutlamadılar, şimdi uyuyorlar. Sadece pasta almışlar, bir dilimi ağlayarak yiyebildim bunu yazarken dahil bir saattir ağlıyorum. Hepsi birbirleriyle araları bozuk diye oluyor, ben yapmazsam yemek de pişmiyor. Bugün de ben dışarıda yedim babam da başka yerde yemiş, annem yemedi ve özellikle anneme dargınım. Anneler gününde bir sürü şey yaptım, elbette karşılık beklemiyorum ama gelip sarılmadı bile sadece mesaj attı hani yüzüme bile söylemedi. Son 1 saatim ağlamakla geçti, belki profile baktıysanız gördüğünüz makyaj falan kalmadı...
Bu aslında basit bir şey. Acı bir durum gibi geliyor ama öyle değil. Bende de geçen sene kutlamadılar. İçimde bir boşluk hissi oluyor insanda :( Doğum günün kutlu olsun.

Geçmiş doğum günün kutlu olsun dostum. Belki sorabilirsin neden kutlamadınız diye. Pasta işi de kutlamak için kutlamak gibi olmuş. Bilmem muhtemelen alıngan bir insansındır yada duygusal her neyse ama doğum günü çok küçük bir şey. Biz bile kutlarken sadece en fazla 5-10 dakika sürüyor. Sonra herkes işine devam ediyor. Anlık bir şey. Neyse kusura bakmayın.

Geri
Yukarı