15 bin TL civarı telefon tavsiyesi

Bütçe
15000

Cranidd28

Femtopat
Daha fazla  
Şu ana kadar sadece Android kullandım. Hiçbir zaman memnun kalmadım ancak her zaman düşük bütçeli F/P telefonlarını kullandım. Yüksek fiyatlı Android'lerden alsam aynı sorunları yaşar mıyım (kasma, donma vs) şimdi iOSa geçmeyi düşünüyorum. Sizce bu bütçeye iOS mu almalıyım yoksa Android mi?

iPhone 11 al geç daha önce telefon kullanmadığımı anladım yakın zamanda geçiş yaptım bende.

Zaten öyle yapmayı düşünüyorum ama bu forumda benzer konuları okuduğum zaman iPhone ile aynı fiyatta bir Android'in daha iyi olduğunu söyleyen çok kişi var. Siz iPhone 11 sıfır mı aldınız?

Zaten öyle yapmayı düşünüyorum ama bu forumda benzer konuları okuduğum zaman iPhone ile aynı fiyatta bir Android'in daha iyi olduğunu söyleyen çok kişi var. Siz iPhone 11 sıfır mı aldınız?
Telefonda 7/24 oyun oynayan birisi değilseniz Android'e donanım için para vermeye gerek yok bence. Yazılım sizin için önemliyse iPhone almanız daha iyi olur.

Telefonda 7/24 oyun oynayan birisi değilseniz Android'e donanım için para vermeye gerek yok bence. Yazılım sizin için önemliyse iPhone almanız daha iyi olur.

7/24 oyun oynamıyorum telefonda geçirdiğim vakitin yüzde sekseni sosyal medyada. Şu an ilk isteğim alacağım telefonun uzun ömürlü olması ve aldıktan yıllar sonra da arayüzünde ve sosyal medya uygulamalarında donma olmaması. Şu anki telefonumda bunları yapamıyorum.

7/24 oyun oynamıyorum telefonda geçirdiğim vakitin yüzde sekseni sosyal medyada. Şu an ilk isteğim alacağım telefonun uzun ömürlü olması ve aldıktan yıllar sonra da arayüzünde ve sosyal medya uygulamalarında donma olmaması. Şu anki telefonumda bunları yapamıyorum.
O zaman iPhone almanızı tavsiye ederim çünkü sizin için önemli olan yazılım. Daha stabil ve uzun ömürlü olur sizin için.

Ayrıca sosyal medyada fotoğraf paylaşırken görüntü kalitesinde sıkıntı yaşamazsınız Android gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı