15 bin TL telefon önerisi

Biraz araştırırsan b ulursun ancak telefonda oyun oynamamanı öneririm. Yani iPhone bile olsa bir süre sonra ömrü gider. Telefonlarda oyun oynamayı önermiyorum.

Hangi oyunu oynayacaksınız?

PUBG tarzı oyunlar oynamıyorum genelde TFT falan.

Hocam benim size önerim dediğim gibi samsung galaxy s21 ve s22 çoğu alanda işinizi görür
15000 tlden fazla ama onlar

Allah Allah. Böyle bir model ilk defa görüyorum. 15 bin TL banında S21 ve S22 hiçbir şekilde alınmaz, performansları özellikleri çok güzel cihazlar fakat bataryaları gerçekten kullanıcıyı üzüyor.
Kusura bakmayın hocam modelleri karıştırmışım s21fe s22 demek istedim

PUBG tarzı oyunlar oynamıyorum genelde TFT falan.

15000 tlden fazla ama onlar
Hocam s21fe yi 15000 bandında bulabilirsiniz s22 yi bütçeyi arttırmak isterseniz alabilirsiniz kusura bakmayın en son baktığımda fiyatları o civarda olduğu için onları önermiştim ancak fiyatları her geçen gün yükselmeye devam ediyor 😔

Oyun ve performans ağırlıklı kullanım için X6 Pro 8/256 modeli en mantıklısı bu fiyatlarda. Arayışınız acilse alıp geçin direkt. Başka cihazlarla vakit kaybetmeye gerek yok. Kamerası ortalama bir kullanıcı için yeterli gelecektir.

Oyun ve performans ağırlıklı kullanım için X6 Pro 8/256 modeli en mantıklısı bu fiyatlarda. Arayışınız acilse alıp geçin direkt. Başka cihazlarla vakit kaybetmeye gerek yok. Kamerası ortalama bir kullanıcı için yeterli gelecektir.
çok acil değil hocam araştırma sürecindeyim suan

Normal POCO X6 da bakabilirsiniz. Şu an resmi satıcısında yanında hediye de veriyor. Duruma göre 400/500/1000 TL olmak üzere kupon imkanları da mevcut sitede. İsterseniz detaylandırabilirim.

Ne zaman almayı düşünüyorsunuz? Bu fiyata geleceğini sanmıyorum ama yakında POCO F6 tanıtımı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı