150-200 TL Mouse pad önerisi

Fenga

Femtopat
Daha fazla  
Amazon'dan klasse classic mousepada aldım ve bugün elime ulaştı. Mousepadin üzerine fareyi koyduğumda hiçbir türlü düzgünce hareket etmiyordu, yapışıp, kalıyordu. Bundan dolayı iade işlemini başlattım. Farem Razer Viper Mini bu arada. Bana üzerine farenin düzgünce hareket edeceği, uzun bir mousepada önerebilir misiniz? Fiyat aralığı 150-200 lira olsun.

Bütçenizin üstünde ama 3 yıldır kullandığım ürünü tavsiye etmeden geçmeyeyim dedim. Üzerine kola ayran süt kola gibi bir sürü içecek döktüm, defalarca sigara ve sigara külü düştü ve halen sapasağlam. Elde yıkamaya da müsait çok kez su ve sabun ile yıkadım temizledim. Zamanında 59 TL ye almıştım 😳

Amazon'dan klasse classic mousepada aldım ve bugün elime ulaştı. Mousepadin üzerine fareyi koyduğumda hiçbir türlü düzgünce hareket etmiyordu, yapışıp, kalıyordu. Bundan dolayı iade işlemini başlattım. Farem Razer Viper Mini bu arada. Bana üzerine farenin düzgünce hareket edeceği, uzun bir mousepada önerebilir misiniz? Fiyat aralığı 150-200 lira olsun.

2 yıldır kullanıyorum gayet iyi.

Fare üzerinde düzgünce kayıyor mu acaba çünkü klasse classicte hiçbir şekilde kaymıyordu ve alacağım üründe tekrar iade ile uğraşmak istemiyorum.
Porge al, xradesten daha iyi bir marka.

Bütçenizin üstünde ama 3 yıldır kullandığım ürünü tavsiye etmeden geçmeyeyim dedim. Üzerine kola ayran süt kola gibi bir sürü içecek döktüm, defalarca sigara ve sigara külü düştü ve halen sapasağlam. Elde yıkamaya da müsait çok kez su ve sabun ile yıkadım temizledim. Zamanında 59 TL'ye almıştım 😳

Hocam üzeri mat gözüküyor sence benim faremde düzgünce hareket etmeme izin verir mi? İyiyse 300 tlya çıkablilirim ama tekrar iade ile uğraşmak istemiyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı