1500 TL Minecraft için laptop önerisi

Daha fazla  
Minecraft oynayabileceğim dizüstü bilgisayar(notebook) arıyorum bütçe 1000TL ve 1500TL arası bu bütçede bir şey yazarsanız sevinirim eğer bilgisayar iyi ise 1500TL üzerine çıkmaya çalışacağım.

AMD Radeon R4 (Beema) performans testi.
Minecraft oynayabileceğim dizüstü bilgisayar(notebook) arıyorum bütçe 1000TL ve 1500TL arası bu bütçede bir şey yazarsanız sevinirim eğer bilgisayar iyi ise 1500TL üzerine çıkmaya çalışacağım.
Acer Aspire A315-21-695M AMD A6 9220E 4GB 500GB Linux 15.6" Fiyatı bu da ürün.

Lnkte aşağılara doğru indin mi hangi oyunlarda kaç FPS alacağı yazıyor. Bundan iyisini bulabilirsen bak testine ama bu bilgisayar Minecraft'ta 60 FPS'i geçiyor tabI2.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçenizi arttırıp,
bakabilirsiniz. İkinci el konusunda pek bilgili değilim öneren arkadaşlar olacaktır.

Ya da 2.el masasütü topla ankart işlemci ram psu falan 2.el alırsın. Daha sonra ekran kartını eklersin biraz birktirip. O sürede film falan izle. Arkadaşım 900 tl'ye 2.el gtx 750 ti'lı sistem topladı. Sen de yapabilirsen bayağı f/p olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı