2000 TL klavye önerisi

Bunun yerine AK820PRO daha doğru olur kablosuz hem. 100TL'ye 2 hafta idare edecek bir klavye alın. Zaten ortalama 1 hafta 2 hafta arası elinize geçer.

Hocam merhaba AK820PRO'yu AliExpress'ten önerir misiniz? AliExpress'te vergi dahil 2150 liraya geliyor ancak başka bir sitede 3000 liraya buldum. Bu fiyat farkı neden acaba? Bir de gift Switch ve flying Switch var AliExpress'te. Daha sessiz kafa ağrıtmayan bir Switch istiyorum. Gift Switch daha sessiz diyorlar siz hangi Switch'i önerirsiniz

Hocam merhaba AK820PRO'yu AliExpress'ten önerir misiniz? AliExpress'te vergi dahil 2150 liraya geliyor ancak başka bir sitede 3000 liraya buldum. Bu fiyat farkı neden acaba? Bir de gift Switch ve flying Switch var AliExpress'te. Daha sessiz kafa ağrıtmayan bir Switch istiyorum. Gift Switch daha sessiz diyorlar siz hangi Switch'i önerirsiniz

Gift switch öneririm bende gift kullanıyorum. Aliexpress'ten öneririm. Para birimini dolar yapınca 1.9k lara kadar düşüyor nerdeyse. Vergi dahil 60 dolar oluyordu sanırım. Fiyat farkının sebebi isteyen istediği fiyattan ilana koyar.

Gift switch öneririm bende gift kullanıyorum. Aliexpress'ten öneririm. Para birimini dolar yapınca 1.9k lara kadar düşüyor nerdeyse. Vergi dahil 60 dolar oluyordu sanırım. Fiyat farkının sebebi isteyen istediği fiyattan ilana koyar.
Yakın zamanda ak680 red switch almıştım. Tasarımı, sesi, hissiyatı çok iyi ancak fazla küçük geldi bana ve beni rahatsız etti o yüzden. 820pro tam istediğim gibi duruyor. 820 proyu muhtemelen alacağım hocam teşekkürler sağolun

Hocam dolar yaptım para birimini ancak hala 2150 civarı gözüküyor

Son düzenleme:
Yakın zamanda ak680 red switch almıştım. Tasarımı, sesi, hissiyatı çok iyi ancak fazla küçük geldi bana ve beni rahatsız etti o yüzden. 820pro tam istediğim gibi duruyor. 820 proyu muhtemelen alacağım hocam teşekkürler sağolun

Hocam dolar yaptım para birimini ancak hala 2150 civarı gözüküyor
Bende şu görseldeki gibi valla.

Dosya Ekleri

• 1714595006991.png
    1714595006991.png
    79,8 KB · Görüntüleme: 16
Hocam bilgisayardan yapamadım. Dolara çevirmeme rağmen ödemede TL olarak gözüküyor ancak mobil uygulamasında oldu. 60 dolar. Ziraat kartımdan alacağım. Belirli bir makas farkı olacak elbet ama yine de TL ile almaktan daha ucuz olacak muhtemelen
Yapıkredi falan varsa daha uyguna olur yüksek ihtimalle. Enpara falanda daha uygundu diye biliyorum varsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı