1500 TL TV box önerisi

Paxolachill

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 2009'da aldigimiz akilli TV olmayan Regal televizyonum icin bir akilli TV aparati yani TV box alacagim birkaç tane buldum en iyisinin botech oldugunu soylediler ama bilemiyorum linklerini koyuyorum alta bilgi verirseniz sevinirim. Oneredebilirsiniz. (1500 TL bütçe)

Mi box kullandım çok da memnun değilim donma kasma oluyor aralıklı.
Kumandası çalışmamıştı ve kaldırmıştık 6-7 ay sonra denedim çalıştı kafasına göre çalışıyor herhalde.

Merhaba, 2009'da aldigimiz akilli TV olmayan Regal televizyonum icin bir akilli TV aparati yani TV box alacagim birkaç tane buldum en iyisinin botech oldugunu soylediler ama bilemiyorum linklerini koyuyorum alta bilgi verirseniz sevinirim. Oneredebilirsiniz. (1500 TL bütçe)

Mi box veya Mi stick kullanabilirsin.

xiomi mi box s der tek geçerim 1600 tl fiyatı var 1 aydır kullanıyorum çok stabil ve rahat tavsiye ederim

Arkadaşlar bir sorum var 4K olarak box alinca 4K olmayan 60Hz televizyonumda sorun olur mu?
olmaz ben kullanıyorum bir sorun teşkil etmiyor...

Geri
Yukarı