1500 TL'ye kadar telefon önerisi

Vallaha bende bakıyorum da çok kararsız kaldım. Benimde bütçem 1500 civarı lg g4 diyor çoğunluk ama farklı forumlarda sorunlarla karşılaşanlar çok olmuş. Sony z3 diyenler var. Bende sonynin telefonlarını pek beğenmiyorum. LG g4 kullanan arkadaşlar memnunlar mı acaba ?

@politetrafloraetilen Teknosa'da telefonu elime alıp baktım, gerçekten çok küçük. Fakat dert edeceğimi sanmıyorum çünkü şimdiye kadar kullandığım en büyük ekranlı telefon da Nokia 500, o yüzden büyük ekrana da alışık değilim, yapamam yani :D
İkinci dediğine gelirsem de, 16 GB alacağım. Çünkü 64 GB için 400 TL fazladan bayılmak çok cazip gelmiyor, zaten bilgisayarımı da götüreceğim, depo alanı kalmazsa fotoğrafları Google Drive'a ve bilgisayarıma depolamak istiyorum. Çok uzun yazdım ama, kendimi açıklayabildim sanırım.

@politetrafloraetilen Teknosa'da telefonu elime alıp baktım, gerçekten çok küçük. Fakat dert edeceğimi sanmıyorum çünkü şimdiye kadar kullandığım en büyük ekranlı telefon da Nokia 500, o yüzden büyük ekrana da alışık değilim, yapamam yani :D
İkinci dediğine gelirsem de, 16 GB alacağım. Çünkü 64 GB için 400 TL fazladan bayılmak çok cazip gelmiyor, zaten bilgisayarımı da götüreceğim, depo alanı kalmazsa fotoğrafları Google Drive'a ve bilgisayarıma depolamak istiyorum. Çok uzun yazdım ama, kendimi açıklayabildim sanırım.
Çok güzel açıklamışsın ama şarj konusunda iyi dileklerimi sunuyorum. Yanına şundan bir tane al bari. LinkTech 12000 mAh Hızlı Şarj Powerbank :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı