1500 TL'ye klavye önerisi

snbaye0

Centipat
Daha fazla  
Selam iyi sosyaller. Yazdığım gibi maksimum bütçem 1500 civarı. Klavye önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Not: İstediğim klavye fotoğraftaki gibi FN tuşları mevcut küçük model olursa ve renk olarak da aynı resimdeki gibi olan modelden olursa çok iyi olur.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-02-14-18-44-14-186_com.sahibinden-edit.jpg
    Screenshot_2024-02-14-18-44-14-186_com.sahibinden-edit.jpg
    580,8 KB · Görüntüleme: 52
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video yardımcı olacaktır.

Selam iyi sosyaller. Yazdığım gibi maksimum bütçem 1500 civarı. Klavye önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Not: İstediğim klavye fotoğraftaki gibi FN tuşları mevcut küçük model olursa ve renk olarak da aynı resimdeki gibi olan modelden olursa çok iyi olur.

Logitech direk ele kronik sorunlu bir klavye.
Tamam elerim. Yukarıda söylediğin redrogan da iyiymiş ama sayı ve f1 tuşlarını fn ile değiştirmesi işime hiç gelmiyor ya. Sık kullandığım tuşlar olduğu için sıkıntı. Ben farketmedim hemen ama DIERYA DK61 modeli de aynıymış %60 :( Ben %65 tkl bakayım, önerebileceğin bir şey varsa linkini atatsınız hocam. (maks 1500 tl)

Tamam elerim. Yukarıda söylediğin redrogan da iyiymiş ama sayı ve f1 tuşlarını fn ile değiştirmesi işime hiç gelmiyor ya. Sık kullandığım tuşlar olduğu için sıkıntı. Ben farketmedim hemen ama DIERYA DK61 modeli de aynıymış %60 :( Ben %65 tkl bakayım, önerebileceğin bir şey varsa linkini atatsınız hocam. (maks 1500 tl)
F1 vs. tuşlarında haklısınız bende bazen zorluk çekiyorum. Biraz pahalı olacak ama bütçeniz artabilirse bu fiyata alınabilecek en iyi klavyelerden biri. Amazon.com.tr

F1 vs. tuşlarında haklısınız bende bazen zorluk çekiyorum. Biraz pahalı olacak ama bütçeniz artabilirse bu fiyata alınabilecek en iyi klavyelerden biri. Amazon.com.tr
Hocam malesef bütçemi çok aşıyor ve masa boyutundan dolayı (numpad tuşlu klavieler) yanına çizim tabletini koyamam. Yani daha açık ifade etmem gerekirse öyle çok iyi tepkime süresi olan bir klavie de istemiyorum. Hem ihtiyacım yok hem bütçemi gereksiz yere arttırabiliyor. Hani oyunlara belki 3 ayda 1 bile girmem. Sadece uzun ömürlü, kaliteli, yazım hissi keyifli bir klavie bana yeter. Uzun zamandır mac klavie kullandım ama geçenlerde bir internet kafede denemiştim mekanik klavie ve hissiyat falan (hangi switch olduğuna veya markasına dikkat etmedim) çok güzel geldi. Özellikle tuşların basım hissi çok güzeldi. Bu yüzden almaya karar vermiştim. Bu fiyat aralığında %65 olarak G413 tkl harici bir alternatifim yok sanırım. Rampage, Gamepower gibi ürünler vardı (bütçem aralığında) alternatif uygun fiyatlı ancak bunlara da yanaşmak istemiyorum. Sanırım son karar olarak "F1" tuşlarında olan 2,3 kısayolu klavie üzerinde başka bir tuşa veya çizim tabletinde bulunan kısayol tuşlarına atayıp %60 klavie olan DK61se alacağım. Bu arada görsel çok kalitesiz ama internet kafede denediğim klavie bu. Belki hangi klavie olduğunu anlayan arkadaşlar çıkar.

Dosya Ekleri

• 15.png
    15.png
    235,4 KB · Görüntüleme: 23

Geri
Yukarı