1500 TL'ye PC için gamepad önerisi

xedizx

Kilopat
Daha fazla  
Hayırlı forumlar arkadaşlar, uzun süredir PC'de hep rekabetçi FPS oyunları üzerine vakit geçiriyordum ancak biraz TV karşısına geçip Gamepad'i alıp Single Player hikaye ya da yarış oyunlarına niyet etmeye başladım :) Daha önce hiç gamepad kullanmadım ancak bir ara arkadaşım Steam Controller getirmişti bir deneme fırsatım olmuştu. Onunla beraber Steam Link'i de görmüş oldum tabii.

İlk olarak Steam Link donanım olarak şart mı yoksa televizyonumdaki Mi Stick'e yüklediğim Steam Link yeter mi? Yayın için 100Mbit ağ hızını yakaladı uygulama. Önereceğiniz farklı bir şey var mı?

İkincisi Steam Controller özellikle olsun demiyorum ama bütün oyunlarım Steam üzerinde dolayısıyla Steam Controller almak daha mantıklı olur mu? (ikinci el controller+link 2K civarında yani elzemse 2K bütçesine çıkarım tabii.)

Son olarak Steam Controller üzerindeki Gyroscope denilen olay çok hoşuma gitmişti dolayısı ile önerilebilecek gamepadlerde bu özellik olursa çok hoş olur.

Steam Controller ve Steam Link fanlığı değil de ufak bir deneyimlediğim için onlar üzerinden örnek verdim. Lakin gamepad ve bu broadcast donanımlarıyla çok bilgim olduğu söylenemez.

1500 liraya var mı fiyat ve performans hakkını verecek bir gamepad arkadaşlar? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam öncelikle teşekkür ederim öneri için.

Sorum gyroscope denilen özelliği olacak. Mevcut mu?

Bir de bir yan odadan kullanılabilir mi çünkü TV yan tarafta olacak.
Gyroscope'tan haberim yok, internette de sınırlı kaynak var. Yan odadan da hiç denemedim hocam, genelde hep bilgisayarın başında kullandım :D Kusura bakmayın.

Gyroscope'tan haberim yok, internette de sınırlı kaynak var. Yan odadan da hiç denemedim hocam, genelde hep bilgisayarın başında kullandım :D Kusura bakmayın.
Hocam hareket sensörü gibi bir şey sanıyorum ben de işte yarış oyunlarda gamepadi çevirdiğinizde direksiyonun dönmesi gibi. Minik dokunuşlar yapıyor gamepadi hareket ettirince. Çok hoşuma gitmişti :)

hocam aynı ürünün kablolu modeli kendi sitesinde 20 dolar amazonda ise vergi ile beraber 830 lira nerden almalıyım?
Kendi sitesinden alırsan vergi dahil mi değil mi bilmiyorum, kargo süresi de karışık biraz. Amazon'da toplam 830 liraya satan satıcıyı bilmiyorum fakat 970 liraya Amazon'un Almanya şubesi satıyor. Fakat 830 liralık olanı alırsanız sıkıntı çıkacağını da düşünmüyorum. Siz bilirsiniz.

Hocam hareket sensörü gibi bir şey sanıyorum ben de işte yarış oyunlarda gamepadi çevirdiğinizde direksiyonun dönmesi gibi. Minik dokunuşlar yapıyor gamepadi hareket ettirince. Çok hoşuma gitmişti :)
Haa. Onun adı gyroscope muymuş ya? Bir üst modelinde var gözüküyor fakat bunda var mı bilmiyorum. Sorun olmazsa yarın bakabilirim.

Pusat Clutch Gamepad (Siyah) | Monster Notebook buna bi bakabilirsin biraz pahalı olmasına rağmen kesinlikle götüreceğini düşünüyorum
Hocam teşekkür ederim öneri için, monster biraz beni düşündürdü. İlk zamanlarki gibi kaliteli iş yapmıyorlar sanki. Bilemedim yine de youtube inceleme izleyeyim sağ olun :)

Kendi sitesinden alırsan vergi dahil mi değil mi bilmiyorum, kargo süresi de karışık biraz. Amazon'da toplam 830 liraya satan satıcıyı bilmiyorum fakat 970 liraya Amazon'un Almanya şubesi satıyor. Fakat 830 liralık olanı alırsanız sıkıntı çıkacağını da düşünmüyorum. Siz bilirsiniz.

Haa. Onun adı gyroscope muymuş ya? Bir üst modelinde var gözüküyor fakat bunda var mı bilmiyorum. Sorun olmazsa yarın bakabilirim.
Baktığınızda üst modelinin de linkini bırakıverirseniz sevinirim hocam :)

Yeni konular

Geri
Yukarı