1500TL kulak içi kulaklık önerisi

Toran

Hectopat
Arkadaşlar selam.
Kulak üstü kulaklık sağlık nedenlerinden dolayı uzun süreli kullanamıyorum. Bu yüzden kulak içi kulaklık kullanmaktayım.
Şu anda aktif olarak kullandığım basit telefon kulaklığıydı. Fakat telefonla birlikte gelen kablolu orijinal kulaklıktı. Desibel seviyesi oyunlarda info verme olaylarını çok iyi yapıyordum bu kulaklık ile. Birkaç kere arıza verdi yaptırdım. Ama artık kabloları aşınmaya başladı. Başka hangi kulaklık denediysem aynı verimi alamadım.
Oyun için güzel infolar verebileceğim yani en ince sesleri bile duyabileceğim bir kablolu kulak içi kulaklık tavsiyesi rica ediyorum sizlerden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeyi arttırırsan qoa gimlet öneririm düzgün bir ses kartın varsa fiyatına göre muazzam performans alırsın. Bütçe artmazsa moondrop chu 2 var TR de 1100 lira Çin'den 650 civarına getirilebiliyor. O da fiyatına göre gayet iyi.

Çin'den gelmesini beklemek eziyet olur hocam.
Mesela şu anda Philips'in bir kulaklığını taktım bazı seslerin tam nokta yerini alamıyorum.
Telefon kulaklığıyla alabiliyordum.
2.seçeneğiniz olan moondrop chu 2'de nokta ses alabiliyorsak beklentimi karşılar

Mesela şu anda Philips'in bir kulaklığını taktım bazı seslerin tam nokta yerini alamıyorum.
2.seçeneğiniz olan moondrop chu 2'de nokta ses alabiliyorsak beklentimi karşılar.

10 günde elinizde oluyor yarı fiyatında almak için gayet beklenilebilir bir süre bence. Chu 2 beklentinizi karşılayacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bundan daha yüksek bütçelerde kulaklığın tam performans çalışması için ses kartına ihtiyaç duyuluyor.

10 günde elinizde oluyor yarı fiyatında almak için gayet beklenilebilir bir süre bence. Chu 2 beklentinizi karşılayacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bundan daha yüksek bütçelerde kulaklığın tam performans çalışması için ses kartına ihtiyaç duyuluyor.

Link var mı peki hocam Çin'den alabilmek için?
Ben pek yurtdışı alışveriş konusunda tecrübeli değilim de.
Daha çok yurtiçi

Şu link uygun mu

ya da bu linkle üsttekinin ne farkı var

Son düzenleme:
Ben pek yurt dışı alışveriş konusunda tecrübeli değilim de.
Daha çok yurt içi.

Şu link uygun mu

Orijinal satıcısı bu linkteki. Her şey dahil 750 liraya falan denk geliyor. Daha ucuz satanlarda var ama 2 dolar daha ucuza gelsin diye güvenir misiniz bilmiyorum. Ayarlardan para birimini dolara çevirip satın alın daha ucuza geliyor.

Ben pek yurt dışı alışveriş konusunda tecrübeli değilim de.
Daha çok yurt içi.

Şu link uygun mu

Ya da bu linkle üsttekinin ne farkı var.

Üstteki markanın kendi satıcısı alttaki başka bir satıcı. Alttaki de güvenilirdir istediğinizden alın.

Orijinal satıcısı bu linkteki. Her şey dahil 750 liraya falan denk geliyor. Daha ucuz satanlarda var ama 2 dolar daha ucuza gelsin diye güvenir misiniz bilmiyorum. Ayarlardan para birimini dolara çevirip satın alın daha ucuza geliyor.

Üstteki markanın kendi satıcısı alttaki başka bir satıcı. Alttaki de güvenilirdir istediğinizden alın.

100 lira vereyim markanın kendi satıcısından alayım kafam rahat olsun düşüncesinde bir insanım.
Ama 300 lira fazla vereyim Türkiye'den alayım karşım çıkacak gümrük vergisi gibi şeylerle başım ağrımasın ve yıllık hakkımı böyle şeylerle doldurmayayım diyorum.
Teşekkür ederim hocam epey güzel bir kulaklığa benziyor chu olan.
Muhtemelen Türkiye içinden alacağım
Ya da Türkiye'den almayıp bekleme yapacaksam en uygun olalını alırım
Lakin tahmini teslimatı 5 Haziran olarak gösteriyor aliexpress :)

100 lira vereyim markanın kendi satıcısından alayım kafam rahat olsun düşüncesinde bir insanım.
Ama 300 lira fazla vereyim Türkiye'den alayım karşım çıkacak gümrük vergisi gibi şeylerle başım ağrımasın ve yıllık hakkımı böyle şeylerle doldurmayayım diyorum.
Muhtemelen Türkiye içinden alacağım.
Ya da Türkiye'den almayıp bekleme yapacaksam en uygun olalını alırım.
Lakin tahmini teslimatı 5 Haziran olarak gösteriyor AliExpress :)

Benimki de 26 Mayıs gösteriyordu dün elime geldi. Karşına gümrük vergisi çıkmayacak öderken onu da ödüyorsun.

2.seçeneğiniz olan moondrop chu 2'de nokta ses alabiliyorsak beklentimi karşılar
Maksimum 2 haftada geliyor.

Muhtemelen Türkiye içinden alacağım
Ya da Türkiye'den almayıp bekleme yapacaksam en uygun olalını alırım
Lakin tahmini teslimatı 5 Haziran olarak gösteriyor AliExpress :)

Tüm ücretler ödeme ekranında toplu ödenir. Daha sonra ekstra ücret ödemezsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı