1500TL'ye Wireless mouse önerisi

Bütçe
1300-1500
Peki ya M800 Ultra'nın malzeme kalitesi nasıl? Kumaş mousepadda sorun çıkartır mı?

Kullanıyorum 1 haftadır malzeme kalitesi ortalama. Ne dandik ne çok kaliteli. Genel kaliteli. Kumaş mousepadda kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok.

Şahsen şu anda Rampage'nin 300 TL'lik mousesini kullanıyorum idare etsin diye alacağım yoksa olay çıkartacak bu mouse bana.

Rampage mi Allah sabır versin hocam :). Tavsiye ederim ben çok memnunum 1 haftadır kullanıyorum günlük ortalama 5 saat bana geldiğinde yüzde 95 şarjı vardı o kadar oynamama rağmen hala yüzde 40 şarjı var.

Rampage mi Allah sabır versin hocam :). Tavsiye ederim ben çok memnunum 1 haftadır kullanıyorum günlük ortalama 5 saat bana geldiğinde yüzde 95 şarjı vardı o kadar oynamama rağmen hala yüzde 40 şarjı var.
Sabırlı olamadım işte, normalde bilgisayarı satacaktım ama böyle olmuyor 2 ay daha idare etsin diye alacağım. Teşekkürler, o halde m800 Pro alacağım.

Aşırı üst düzey değil ama gıcırdamaz etmez. Sorun çıkarmaz mouse pad de.

Hocam peki neden Ajazz AJ199 kötü?

Sabırlı olamadım işte, normalde bilgisayarı satacaktım ama böyle olmuyor 2 ay daha idare etsin diye alacağım. Teşekkürler, o halde M800 Pro alacağım.

Hocam Pro alma Ultra al. Malzeme kalitesi daha iyi ultranın.

Geri
Yukarı