1550 TL'ye akıllı telefon önerisi

Nitratium_TR

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba. Ben yeni bir telefon alacağım ancak işin içinden çıkamadım. Max. bütçem 1550 civarı. Samsung Lg veya Htc önceliğim. Kliksa İstanbul Bilişim Teknosa Vatan Bimeks Media Markt gibi yerlerden olabilir. Şimdiden teşekkürler. (Sony ve Apple düşünmüyorum. Niye diye sorarsanız Apple hayatta almam. Sony'ye de pek ısınamadım ama Sony'de olabilir.)

Xperia z2 al geç derim. Kendi fiyatında rakibi yok. Htc önerirdim ama m8in kamerası rezalet. Samsung lg zaten çöp. Apple da çöp. Diğer markalara bakabilirsin.
Samsungun s6sını beğendim ama yalan yok. Bir de note serisini severim. Ama çöp olduğu gerçeğini değiştirmiyor malesef.

Xperia z2 al geç derim. Kendi fiyatında rakibi yok. Htc önerirdim ama m8in kamerası rezalet. Samsung lg zaten çöp. Apple da çöp. Diğer markalara bakabilirsin.
Samsungun s6sını beğendim ama yalan yok. Bir de note serisini severim. Ama çöp olduğu gerçeğini değiştirmiyor malesef.
Ben s5 hayranıyım içinde yok yok. Buradan alıcaktım ama stok durumu geçen hafta tükendi.
Samsung Galaxy S5 G900 32 GB Siyah Cep Telefonu En Ucuz Fiyatı
Tekrar stoğa gelirmi diye merak ediyorum inşallah gelir.

Ben s5 hayranıyım içinde yok yok. Buradan alıcaktım ama stok durumu geçen hafta tükendi.
Samsung Galaxy S5 G900 32 GB Siyah Cep Telefonu En Ucuz Fiyatı
Tekrar stoğa gelirmi diye merak ediyorum inşallah gelir.

Sen bilirsinde çok sorunlu bir cihaz. Touchwizzi ve plastik kasasını anlatmama gerek yok. Sayılabilecek bir artısı da yok. Ama dediğim gibi s6da kendilerine gelip düzelttiler. S5 pek satamadı.(çok sattı demeyin kendi çizgisine göre)

Bence 2 markayıda kestirip atmayın iyi markalardır fakat birisi daha yüksek bütçelere hitap ediyor orası ayrı Sony cephesinde Z2'ye, Samsung'da Note 3 olabilir, LG cephesinde ise telefonu çok yoğun kullanmam derseniz G3 ve son olarak HTC cephesinde ise uygun fiyattan bulursanız M8'e bir bakın derim.

Bu arada S5'in Türkiye'ye gelen sürümlerinde Exynos var diye biliyorum Snapdragon değil o yüzden karşılaştırmada bir hata olabilir.

Sen bilirsinde çok sorunlu bir cihaz. Touchwizzi ve plastik kasasını anlatmama gerek yok. Sayılabilecek bir artısı da yok. Ama dediğim gibi s6da kendilerine gelip düzelttiler. S5 pek satamadı.(çok sattı demeyin kendi çizgisine göre)
Touchwizz asıl s5 de kendine geldi ve lollipop güncellemesi mevcut. Arayüz açısından pek sıkıntı yok.

Büyük ekran istiyorsan Note 3
Orta ekran istiyorsan Xperia Z2
Bir z2 kullanıcısıyım. Eski telefonum da note 2 idi. Ben büyük ekran sevdiğimden şimdi alsam çok kararsız kalırdım.

Büyük ekran istiyorsan Note 3
Orta ekran istiyorsan Xperia Z2
Bir z2 kullanıcısıyım. Eski telefonum da note 2 idi. Ben büyük ekran sevdiğimden şimdi alsam çok kararsız kalırdım.
@AlpKhanate Hocam ne kadar yeri olmadığını düşünsemde söylemeden edemedim benimde bir konum var bu tarz düşündüğüm telefonu kullanıyorsunuz görüşlerinizi belirtmeniz mümkün mü acaba ?

@AlpKhanate Hocam ne kadar yeri olmadığını düşünsemde söylemeden edemedim benimde bir konum var bu tarz düşündüğüm telefonu kullanıyorsunuz görüşlerinizi belirtmeniz mümkün mü acaba ?
Oraya da yazdım. O fiyata bana göre note 3 ve z2den başka telefon yok. Birinin arayüzü dandik ama note farkı var(ekran olsun, kalem olsun) Birinin arayüzü güzel ama note özelliklerine sahip değil.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı