165 Hz monitör 60 Hz görünüyor

yani tam anlamıyorum kusura bakamyın kasaya taktım işte , onu nasıl anlayabilirim?
Kasanızın arkasına bakın aşağıdaki resimdeki girişlerden herhangi birindemi takılı yoksa başka bir yerdemi?
1702934020849.png

Yani tam anlamıyorum kusura bakamyın kasaya taktım işte, onu nasıl anlayabilirim?

Şimdi baktım kasanın arkasında DP yazan yere takmışım doğru yani

Tamam sıkıntı yok vallahi sorunu bilemiyorum.

Kasanızın arkasına bakın aşağıdaki resimdeki girişlerden herhangi birindemi takılı yoksa başka bir yerde mi?
Eki Görüntüle 2057636

Evet o yan yana olan 4'lü kısımda.

Kasanızın arkasına bakın aşağıdaki resimdeki girişlerden herhangi birindemi takılı yoksa başka bir yerde mi?
Eki Görüntüle 2057636

Tamam sıkıntı yok vallahi sorunu bilemiyorum.

Cidden ilginç ya, teşekkür ederim bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne demek kusura bakmayın, yeni konu açabilirsiniz belki bilen yardımcı olacak birisi olabilir. Veya konuyu öne çıkarın.

Üste çıkarma nasıl oluyor? Hani spesifik bir şey de yapmadım, oyun oynadım PC'yi kapatıım dışarı çıktım, gelince tekrar açtım devam ederim diye ekran bir garip geldi o arada çözüm ararken 60Hz'yi gördüm işte.

Tamamdır oldu sanırım, sağ olun.

Yine ilginç ki yaptığım özel ölçek ayarını iptal ettim ekran kendi ayarına döndü şu an bulanıklık yok fakat Hz hala 60 da o değişmiyor.
merhaba konunun üzerinden biraz geçmiş fakat belki yardımcı olur. monitörünüzün arkasındaki tuşlardan monitörün ayarlarına girip overclock ayarını açarsanız düzelebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı