17 yaşında birisi için günlük 6 saat uyku yeterli mi?

Daimon1

Hectopat
Yer
Türkiye
Saat gece 12'de yatıp sabah 6'da kalksam yeterli olur mu? Yaşım 17 ve günü bu şekilde sığdırabiliyorum. Sabahları sahilde yürüyüş ve sporumu yapıp eve geliyorum duş alıp işe gidiyorum eve geldiğimde 1-2 saat TYT çalışıyorum ardından yemek oyun ve kendi internet işlerim derken saat 12 oluyor. 6 saat uyku ideal mi?

Saat gece 12'de yatıp sabah 6'da kalksam yeterli olur mu? Yaşım 17 ve günü bu şekilde sığdırabiliyorum. Sabahları sahilde yürüyüş ve sporumu yapıp eve geliyorum duş alıp işe gidiyorum eve geldiğimde 1-2 saat TYT çalışıyorum ardından yemek oyun ve kendi internet işlerim derken saat 12 oluyor. 6 saat uyku ideal mi?
Yapabiliyorsan 7-7.5 saat uyumaya çalış.

Bir gün gece rahat kafayla uyu ve uyan. Muhtemelen 7-9 saat arası bir uyku süresi geçmiş olacak. O senin normal uyku süren. O süreye göre bir program ayarla.

Yeni konular

Geri
Yukarı