1700 TL'ye klavye, mouse ve kulaklık önerisi

Bu fiyata kablosuz güzel bir şey bulamazsınız.
ben attıgım bu mouse u kablolu olarak yılladır kullanıyorum (tabi her yıl değiştiriyorum) gayet rahat ve kullanışlı özellikle o double click butonu bazı oyunlarda makro etkisi yapıyor
Kulaklıktan memnun kalamayabilirsiniz. H2016D falan bakın en kötü.
bloody yi ilk defa duymadığım için ve kafa tarafı istediğim türden olduğu için iyi dedim geri kalanı hakkında bir bilgim yok 🤔

Ben attıgım bu fareyi kablolu olarak yılladır kullanıyorum (tabii her yıl değiştiriyorum) gayet rahat ve kullanışlı özellikle o double Click butonu bazı oyunlarda makro etkisi yapıyor.

Bloody'yi ilk defa duymadığım için ve kafa tarafı istediğim türden olduğu için iyi dedim geri kalanı hakkında bir bilgim yok 🤔

Hocam o cift tıklamayı attıgımız herhangi bir mouse da tusa macro atıp yapabilirsiiniz kulaklık konusunda bu urunu cogu kısıye önerdim herkeste mennun kaldı içiniz rahat etmediyse baska bir şey önerebilirim.

Sharkoon rush ER3, Dierya DK61SE, ASUS ROG Keris.

Edit: Kulaklık bende var kullanıyorum güzel, mouse çok öneriliyor forumda sensörleri gayet iyi ve klavye de aynı şekilde çok öneriliyor klavye kategorisinde.

Hocam o cift tıklamayı attıgımız herhangi bir mouse da tusa macro atıp yapabilirsiiniz kulaklık konusunda bu urunu cogu kısıye önerdim herkeste mennun kaldı içiniz rahat etmediyse baska bir şey önerebilirim.

Hayır kulaklık gayet güzel klavye fena değil alınabilir ama mouse hala daha içime yatmıyor dediğim gibi yıllardır X7 model mouse kullanıyorum.

Sharkoon rush ER3, Dierya DK61SE, ASUS ROG Keris.

Edit: Kulaklık bende var kullanıyorum güzel, mouse çok öneriliyor forumda sensörleri gayet iyi ve klavye de aynı şekilde çok öneriliyor klavye kategorisinde.

Kulaklık 1 hafta içinde kafamdan çıkarmaya çalışırken kırılacak gibi duruyor mouse iyi ama biraz fazla tuzlu klavye zaten güzel.

Biz sanaa önerileri yapıyoruz gerisi sana kalmıs ama o X7 mouse copten ibaret FPS tarzı oyunlarda adam vuramazsın.

Ben o mouse la CS:GO'da global e çıktım ama tabii kişiden kişiye değişir sonuç olarak ilk birkaç ayda bir tuşu kırılıyordu.

klavyede attığınız şu modele karar kıldım ama aynı anda kaç tuşa basabilirim onun hakkında bir açıklama göremedim sitesinde?

Anti-ghosting var zaten klavyede. Bütün tuşlara aynı anda basabiliyorsunuz %100 Anti-ghosting olan bir klavyede. Eskide kalmışsınız.

Geri
Yukarı