18 yaş için banka önerisi

myhtai

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, 18 olduğum için bir banka seçimi yapmak istiyorum. Bugüne kadar Enpara ve Papara kullandım. Özellikle borsa/halka arz gibi işlemleri içinde barındıran, fırsatları güzel olan bir banka seçmek istiyorum. Önerilerinizi beklerim.

Selamlar, 18 olduğum için bir banka seçimi yapmak istiyorum. Bugüne kadar Enpara ve Papara kullandım. Özellikle borsa/halka arz gibi işlemleri içinde barındıran, fırsatları güzel olan bir banka seçmek istiyorum. Önerilerinizi beklerim.

Borsa içeriyor çoğu zaten global hisse de düşünüyorsan Yapı Kredi de var diye biliyorum ziraat hesabımdan katılıyorum ben halka arzlara garantide de var şimdiye kadar ziraate gelip garantiye gelmeyen sadece bir tane halka arz gördüm genel olarak var yani ATM vs. şeyleri düşünursen garanti mantıklı gibi ama net bir şey söylemek pek doğru olmaz zevk meselesi arayüz vs.

Genç isen garanti uygundur bence iş Bankası da olabilir devlet bankası hariç bence bunlar uygun

Devler veya özel, benim için çok değişen bir şey olur mu?

Hayır bende ziraatte var garanti de var aralarında bir fark göremiyorum şahsen ikisi de para gönderirken komisyon alıyor bankamatik sayısına bakarak ben garanti tercih ederdim ama bana en yakın garanti ATM'si 300 mt falan ziraat 2.5 km garantinin her yerde ATM'si var ileride işe girince vs. actırırlar başka banka hesabı zaten birden fazla olur muhtemelen garanti açtırdılar bana yoktu.

Hayır bende ziraatte var garanti de var aralarında bir fark göremiyorum şahsen ikisi de para gönderirken komisyon alıyor bankamatik sayısına bakarak ben garanti tercih ederdim ama bana en yakın garanti ATM'si 300 mt falan ziraat 2.5 km garantinin her yerde ATM'si var ileride işe girince vs. actırırlar başka banka hesabı zaten birden fazla olur muhtemelen garanti açtırdılar bana yoktu.
Adamla kendini niye kıyaslıyosun knk ?

Adamla kendini niye kıyaslıyosun knk ?
Ne yaşadıysam onu söylüyorum sanki garanti benden komisyon alacak ondan almayacak veya ziraat almayacak standart işte bi farkı yok kendi görüşümu söylüyorum bana kalırsa atmsi yakın ne varsa onu açmalı hepsi borsa içeriyor nerdeyse zaten var mi yokmu diye bakması da basit sorsa da söyleriz ne şekilde kıyas yaptım sana göre?

En iyisi halka arz için devlet bankası. Bende sırf bunun için VakıfBank açtım. Ziraatten daha iyi geldi. Havale ücreti de almıyor ve tüm halka arzlar da geliyor.

En iyisi halka arz için devlet bankası. Bende sırf bunun için VakıfBank açtım. Ziraatten daha iyi geldi. Havale ücreti de almıyor ve tüm halka arzlar da geliyor.
Müşteri hizmetleri kalitesini hesap etmiyorsun sırasini düşünmüyorsunuz kafanıza göre banka söylüyorsunuz ziraate hayvan gibi sıra bekler adam vakıfta da işi olsa sadece borsa için düşünmeyin

Yeni konular

Geri
Yukarı